Rehber Gizli menü ile Chrome dahil reklamlara kesin çözüm (ROOTSUZ)

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Şimdi reklam gibi olmasın ama private dns ayarlarına benim uygulamamdan (MIUI Hidden Settings) daha pratik bir şekilde erişebilirsiniz. :)

Yoo gayette reklam gibi olsun bence. Madem aramızdan birinin geliştirdiği bi uygulama var, neden başkasının uygulamasını kullanalım ki :)

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Şimdi reklam gibi olmasın ama private dns ayarlarına benim uygulamamdan (MIUI Hidden Settings) daha pratik bir şekilde erişebilirsiniz. :)

Uygulamayı demin denedim fakat android sürüm kontrolü yaparak menüleri açtırıyor hata olusmasin diye fakat kontrole android 10 eklenmediginden özel DNS bölümünü uyumsuz diyerek açtırmıyor düzenleyin isterseniz

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Uygulamayı demin denedim fakat android sürüm kontrolü yaparak menüleri açtırıyor hata olusmasin diye fakat kontrole android 10 eklenmediginden özel DNS bölümünü uyumsuz diyerek açtırmıyor düzenleyin isterseniz
Android 10'u henüz desteklemiyor doğru. Sebebi elimde android 10 lu bir cihaz olmadığı için menüleri eklemek için test yapamamam. Yarın bununla ilgili bir konu açıp android 10 kullanıcılarından uygulamayı mümkün olan en kısa zamanda güncellemek için destek isteyeceğim.

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Elinize sağlık hocam güzel paylaşım

vivandiere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi 9
Konular
1
mertr Hocam, 2 arkadaşın MIUI Global 11.0.6.0 Mi 9'unda denedik harika çalışıyor ama bendeki MIUI Global 11.0.5.0 Mi 9'da ne yaptıysam olmadı da yardımcı olur musun, bir fikriniz var mı?
Edit: Reklamları engelleyebildi ama Wikipedia vb. yasaklı sitelere girmiyor.

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Ben ad guard premium kullanıyorum ama bununla aynı şey değil mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mertr Hocam, 2 arkadaşın MIUI Global 11.0.6.0 Mi 9'unda denedik harika çalışıyor ama bendeki MIUI Global 11.0.5.0 Mi 9'da ne yaptıysam olmadı da yardımcı olur musun, bir fikriniz var mı?
Edit: Reklamları engelleyebildi ama Wikipedia vb. yasaklı sitelere girmiyor.
Oralara girmek için bunun faydası olmaz oralara girmek için opera tarayıcı puffın browser gibi tarayıcı kullanın

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-29-18-58-52-815_com.adguard.android.jpg
    Screenshot_2019-11-29-18-58-52-815_com.adguard.android.jpg
    288,1 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:

vivandiere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Ben ad guard premium kullanıyorum ama bununla aynı şey değil mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oralara girmek için bunun faydası olmaz oralara girmek için opera tarayıcı puffın browser gibi tarayıcı kullanın
Hayır, MIUI 11.0.6.0'da hem reklamları engelliyor hem de Wikipedia gibi vb. yasaklı sitelere erişimi sorunsuz bir şekilde yapabilir. MIUI 11.0.5.0'da olmadı.

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Konu hort ama hocam çok sagolun yani on numara insansınız. Ne YouTube ne de film sitelerinde reklam çıkıyor bunu modeme de uyguluycam teşekkürler tekrardan

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Her modemin arayüzü farklı fakat basitçe özet geçeyim
Modemin arkasında arayüz adresi yazar 192.168.x.x şeklinde buraya eğer değiştirmediyseniz yine arkasında yazan ID ve şifre ile girin arayüzü karıştırıp DNS değisimi yapılan bölümü bulun DNS adreslerini otomatik değil statik yapın sonra alttaki AdGuard DNS adreslerini girin(telefondaki TLS protokolü kullandığı için domain girdik modeme direkt IP giriyoruz)
176.103.130.130
176.103.130.131
Size ne kadar teşekkür etsem az!... Yazacaktım daha önce ama hangi konuda bu yazdıklarınızı okuduğumu bulamamıştım. Modeme bu ayarları uygulayınca yasaklı bütün sitelere girmeyi geçtim, hiç bir yerde hiç bir şekilde en ufak bir reklam dâhi çıkmıyor artık :) Bunu deneyimlemek ve interneti böyle kullanmak kesinlikle çok daha keyifli.

Tekrar teşekkürler.

Üst Alt