Ana Başlık [GCAM & HDR+] Kameranız Efsane Olabilir !

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Pix3lify'i kurmaniz gerekiyor . İyi geceler
Merhaba
Üstadım dediğiniz gibi bu modülü kurdum. Kurarken birkaç kez onay istedi. Ben de ingilizce bilmediğim için herşeye (sanırım dört komut) onay verdim. Daha sonra telefon kilitlendi. Durma derecesinde yavaşladı. Twrp üzerinden sistemi silip yeniden kurmak zorunda kaldım.
Daha sonra verdiğiniz apk linklerinden gcam ı kurdum. Hem de ikisini de Fakat ikisi de kısa bir süre çalıştıktan sonra durdu hatası veriyor. Bu problemi çözebilmem için öneriniz var mı? Varsa hangi apk üzerinden olacaktır. Cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi günler

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Merhaba
Üstadım dediğiniz gibi bu modülü kurdum. Kurarken birkaç kez onay istedi. Ben de ingilizce bilmediğim için herşeye (sanırım dört komut) onay verdim. Daha sonra telefon kilitlendi. Durma derecesinde yavaşladı. Twrp üzerinden sistemi silip yeniden kurmak zorunda kaldım.
Daha sonra verdiğiniz apk linklerinden gcam ı kurdum. Hem de ikisini de Fakat ikisi de kısa bir süre çalıştıktan sonra durdu hatası veriyor. Bu problemi çözebilmem için öneriniz var mı? Varsa hangi apk üzerinden olacaktır. Cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi günler

Hocam anlatımda söylediğim gibi gcam apklari redmi 4x için diye belirttim , camera 2 apiyi nasıl yaptınız bilmiyorum ama telefona herhangi bir sıkıntı cektirecek ne yaptı , ayrıca modül uyumlu mu değilmi ona dikkat etmeniz gerekiyor .

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Hocam anlatımda söylediğim gibi gcam apklari redmi 4x için diye belirttim , camera 2 apiyi nasıl yaptınız bilmiyorum ama telefona herhangi bir sıkıntı cektirecek ne yaptı , ayrıca modül uyumlu mu değilmi ona dikkat etmeniz gerekiyor .
Modülün uyumlu olup olmadığını bilmiyorum Daha önce tarif ettiğiniz gibi araştırıp sizden de fikrinizi almıştım. Yükledikten sonra telefon çok geç açıldı. Daha sonra kilit ekranından çıkarken yaklaşık 30 saniye ekran gelmedi. Hiçbir uygulamaya da giremedim. Birkaç kez telefonu yeniden başlattıysam da durum düzelmedi.
Üstadım yanlış anlamayınız. Bunları sitem olarak yazmıyorum. Durumumu anlatıyorum sadece.
Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Üst Alt