Çözüldü Garip bir ses sorunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurcum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Redmi note 7 cihazında 5 dakikada bir yaklaşık dırıt gibi bi ses geliyor bir çok uygulama sildim telefonumda harici uygulamalar ancak değişen birşey yok bildirim sesi gibi ancak değil. SESİ anlatamamış olabilirim buyurun

Not: yeni farkettiğim şey ekranı kilitleyip açtığımda oluyor, açıldıktan 1, 2 dk sonra ekranı kilitlediğimdede oluyor.

Bildirim sesi değil müziği ses panelinden kapatınca gelmiyor ses, müzik sesi açıkken geliyor.

Son düzenleme:

Muhammed Demir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dunkel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
Redmi note 7 cihazında 5 dakikada bir yaklaşık dırıt gibi bi ses geliyor bir çok uygulama sildim telefonumda harici uygulamalar ancak değişen birşey yok bildirim sesi gibi ancak değil.

Not: yeni farkettiğim şey ekranı kilitleyip açtığımda oluyor, açıldıktan 1, 2 dk sonra ekranı kilitlediğimdede oluyor.

Bildirim sesi değil müziği ses panelinden kapatınca gelmiyor ses, müzik sesi açıkken geliyor.
Evet bende de dunden beri ayni garip ses geliyor ve bildirim falan yok bazen de müzik durup devam ediyor hemen. Anlayamadim rahatsiz etmeyi actigimda veya sessize aldigimda da ayni ses geliyor yardim edin lutfen.eger sorunun cozumunu bulursaniz buraya yazin lutfen.

ugurcum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Aynı
Evet bende de dunden beri ayni garip ses geliyor ve bildirim falan yok bazen de müzik durup devam ediyor hemen. Anlayamadim rahatsiz etmeyi actigimda veya sessize aldigimda da ayni ses geliyor yardim edin lutfen.eger sorunun cozumunu bulursaniz buraya yazin lutfen.
Aynı şekilde müziği durduruyor yardım edebilecek yok mu?

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Aynı sorun bendede vardı ben telefonumun arkasına kredi kartını koymuştum ondandır diye düşündüm çıkarttım düzeldi birkaç farklı rom denemesi yapmıştım sonradan kartı kılıfın içinden çıkarttım sorun çözüldü mesela NFC yi kapatarak deneyin temassız ödeme olmadan yani belki bundandır emin değilim denemekte fayda var

Muhammed Demir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dunkel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
Aynı sorun bendede vardı ben telefonumun arkasına kredi kartını koymuştum ondandır diye düşündüm çıkarttım düzeldi birkaç farklı rom denemesi yapmıştım sonradan kartı kılıfın içinden çıkarttım sorun çözüldü mesela NFC yi kapatarak deneyin temassız ödeme olmadan yani belki bundandır emin değilim denemekte fayda var
Telefonumun kılıfı cok gevsedi bazen aliyim derken nerdeyse cikiyor ondan olabilir belki kilifi cikardim bakalim ne olcak bide NFC yi nasil kapatabilirim

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Telefonumun kılıfı cok gevsedi bazen aliyim derken nerdeyse cikiyor ondan olabilir belki kilifi cikardim bakalim ne olcak bide NFC yi nasil kapatabilirim
durum çubuğundan menüyü aşağıya çek orada uygulamalar içinden NFC diye yazar ben farklı dört beş tane rom denemesi yaptım düzelme mişti kılıf ve kartı çıkartarak tekrar yüklemesi yaptım Bir daha çıkmadı bahsettiğiniz ses umarım NFC kapatınca sorun çözülür

Muhammed Demir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dunkel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
durum çubuğundan menüyü aşağıya çek orada uygulamalar içinden NFC diye yazar ben farklı dört beş tane rom denemesi yaptım düzelme mişti kılıf ve kartı çıkartarak tekrar yüklemesi yaptım Bir daha çıkmadı bahsettiğiniz ses umarım NFC kapatınca sorun çözülür
Kusura bakmayin ama anlamadim ss atarmisiniz tekrar ozur dilerim bide tekrar yuklemesi ne?

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Kusura bakmayin ama anlamadim ss atarmisiniz tekrar ozur dilerim bide tekrar yuklemesi ne?
sesli yazıyorum mesajı o yüzden eksik yazmış yani tekrar yüklemesi derken tekrar yeniden ROM yükledim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Muhammed Demir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dunkel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt