Yardım Garanti ile ilgili

Serdengeçti61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı v11.0.8
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar iyi akşamlar. Geçen gün bir kaza sonucu telefonu suya düşürdüm. Telefon bozuldu. Yedek telefonda olmayınca ve kullanıcı hatası da olacağından garantiye göndermeyip özel bir teknik servisten yaptırdım. Telefonun hala garantisi var. Benim merak ettiğim özel teknik serviste yaptırdığım için telefonun garantisi tamamen gitmiş mi oluyor?

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Ne kadar uğraşırsanuz upraşın, sıvı temaslı cihaz eski haline dönmez. Yani şöyle, çok büyük masraf çıkarır, yenisini almak daha karlı olur.

Oyla:

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Teşekkür ederim aklımda bulunsun size de iyi geceler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı durum bende de oldu hocam telefonun işlemcisi bataryası değişti zamlardan sonra da insanın telefon alası gelmiyor ama dediğiniz gibiyse yeniden telefon bakmaya başlamak lazım demek.
Bende yeni cihaz almak zorunda kaldim. Redmi note 7 aldim. Aslinda ikinci kullandigim cihaz. Mi 5s plusta 2. Cihazim. Aktif olarak iphone 8plus kullaniyorum. İkinci cihazim redmi note 7. Cihazim oldugu halde yine Xiaomi aldim seviyorum xiaomi cihazları. İki cihazdanda memnunum. Sivi temas işi tam bir sıkıntı.

Oyla:

Serdengeçti61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Ne kadar uğraşırsanuz upraşın, sıvı temaslı cihaz eski haline dönmez. Yani şöyle, çok büyük masraf çıkarır, yenisini almak daha karlı olur.
Mecburum artık dediğiniz gibi yenisini almak daha iyi olacak benim için teşekkür ederim.

Bende yeni cihaz almak zorunda kaldim. Redmi note 7 aldim. Aslinda ikinci kullandigim cihaz. Mi 5s plusta 2. Cihazim. Aktif olarak iphone 8plus kullaniyorum. İkinci cihazim redmi note 7. İki cihazdanda memnunum. Sivi temas işi tam bir sıkıntı.
Gerçekten çok can sıkıcı bir durum bu telefonu beğenerek aldım ama bir aksilik geldi başıma artık mecbur bakacağım.

Oyla:

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Mecburum artık dediğiniz gibi yenisini almak daha iyi olacak benim için teşekkür ederim.

Gerçekten çok can sıkıcı bir durum bu telefonu beğenerek aldım ama bir aksilik geldi başıma artık mecbur bakacağım.
Aynen toprağım yeni cihaz en iyisi olur kendini sıkıntıdan kurtarmış olursun. Memlekete selamlar

Oyla:
Üst Alt