Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
mesaj sayısına göre rütbe isimleri biraz saçma olmuş ama neyse mesela adam hiç bir şeyden anlamıyor her aklına geleni sormuş ama rütbesi benden yüksek :D adam öyle ki bu güncellemede yeni ne var yazmış ve yenilikler ingilizce yazıyor onu bile çevirmeye tenezzül etmemiş nasıl uzman olabilir ki :D bence rütbe isimleri değişsin az konuşan çok konuşan boş yapan vs gibi lol

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
" Bir insanı tanımak istiyorsanız onu önemli bir mevkiye getirin..." demiş ünlü devlet adamı Pittacus. Çünkü yüksek makamlar insanları değiştirmez, sadece maskeleri düşürür...
İki senedir olağan seyrinde giden bir konu son yirmi dört saatte acayip şekilde tavan yapınca insan, amma da rütbe meraklısı bir milletiz yahu diye düşünmeden edemiyor. İki yüz binin üzerinde insanın oluşturduğu keşmekeşi idare etmek kolaymış gibi. Anlaşılan o ki böylesi bir ihtiyaç hasıl olmuş ve yönetici dostlarımız rütbe alma ve yükseltme kriterlerinde değişiklik yapma cihetine gitmişler. Forum üyelerinden de bu değişiklik hakkında olumlu reaksiyon göstermeleri bekleniyor.
Şahsi fikrime göre de çok yerinde ve isabetli bir karar olmuş. Burası karşılıklı yardımlaşma ve gönüllülük esasına dayanan, hepimizin bir aile ortamı olarak gördüğü bir paylaşım sitesi öyle değil mi?
Rütbe dediğiniz şey bizi daha az yada daha çok önemli biri mi yapacak ?

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Bi gün bizde expert oluruz inş

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
" Bir insanı tanımak istiyorsanız onu önemli bir mevkiye getirin..." demiş ünlü devlet adamı Pittacus. Çünkü yüksek makamlar insanları değiştirmez, sadece maskeleri düşürür...
İki senedir olağan seyrinde giden bir konu son yirmi dört saatte acayip şekilde tavan yapınca insan, amma da rütbe meraklısı bir milletiz yahu diye düşünmeden edemiyor. İki yüz binin üzerinde insanın oluşturduğu keşmekeşi idare etmek kolaymış gibi. Anlaşılan o ki böylesi bir ihtiyaç hasıl olmuş ve yönetici dostlarımız rütbe alma ve yükseltme kriterlerinde değişiklik yapma cihetine gitmişler. Forum üyelerinden de bu değişiklik hakkında olumlu reaksiyon göstermeleri bekleniyor.
Şahsi fikrime göre de çok yerinde ve isabetli bir karar olmuş. Burası karşılıklı yardımlaşma ve gönüllülük esasına dayanan, hepimizin bir aile ortamı olarak gördüğü bir paylaşım sitesi öyle değil mi?
Rütbe dediğiniz şey bizi daha az yada daha çok önemli biri mi yapacak ?
pittacus demekki herşeyin sorumlusu. ben o zamanlar küçüktüm kimse sormadı bana tanımak ister misin diye :(

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
pittacus demekki herşeyin sorumlusu. ben o zamanlar küçüktüm kimse sormadı bana tanımak ister misin diye :(
Ben bugüne kadarki mesajlarınıza göre sizi daha olgun birisi diye tanımlamıstım, şu an gerçekten de çok üzüldüm yanılmış olduğuma

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Midilli ' li Pittacus, M.Ö 640-568 yılları arasında eski Yunanistan da yaşamış yedi bilgeden biridir. Eğer biraz tarih okumak isterseniz siz de tanırsınız.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
şaşırdım tepkilere. ironiydi ama anlayan olmamış oda üzüldüğüm nokta. açıklama yapsam hem anlamı kalmaz hem de tadımız kaçar :) neyse...

edit: 2.4 ten yargılanırsam aklanırım belki veya HABG mı HiddeNKinG :D

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
şaşırdım tepkilere. ironiydi ama anlayan olmamış oda üzüldüğüm nokta. açıklama yapsam hem anlamı kalmaz hem de tadımız kaçar :) neyse...

edit: 2.4 ten yargılanırsam aklanırım belki veya HABG mı HiddeNKinG :D
Pardon, Sayın HiddeNKinG hocamızın Kanka nız olduğunu bilmiyordum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10