Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Bu hatayı nasıl çözebiliriz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240604-005626_FMWhatsApp.png
    Screenshot_20240604-005626_FMWhatsApp.png
    141,4 KB · Görüntüleme: 11

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Belki sorum saçma kaçacaktır ama iş için whatsapp'ı yoğun kullanıyoruz. Herhangi bir ban durumu yaşamayız değilmi ? Hani bu durum ciddi sıkıntı yaşatır bana ona göre kurayım. Özellikler çok iyi.

Hatta daha önce bu soruyu sordummu onu bile hatırlamıyorum o kadar yoğunum ki zira konuyuda önceden beğenmişiz belki sorduk arada kaynadı. facepalm~~

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Belki sorum saçma kaçacaktır ama iş için whatsapp'ı yoğun kullanıyoruz. Herhangi bir ban durumu yaşamayız değilmi ? Hani bu durum ciddi sıkıntı yaşatır bana ona göre kurayım. Özellikler çok iyi.

Hatta daha önce bu soruyu sordummu onu bile hatırlamıyorum o kadar yoğunum ki zira konuyuda önceden beğenmişiz belki sorduk arada kaynadı. facepalm~~
Hocam şuan için ne olacağı hiç belli değil o yüzden alternatif kullanım yöntemlerini kullanmak da fayda var. QR kod ile yada belli başlı uygulama, modül kullanmaktan başka çare yok.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hocam şuan için ne olacağı hiç belli değil o yüzden alternatif kullanım yöntemlerini kullanmak da fayda var. QR kod ile yada belli başlı uygulama, modül kullanmaktan başka çare yok.

Anlaşıldı hocam, teşekkürler.

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
39

Ben bir kere 1 saatlik yedim 2023te, kardeşim de 8 saatlik yemişti 2019da. İkimizin de ilk banıydı ve ikincisi olmadı, ban riski yüksek olan hiçbir özelliği kullanmıyorduk yine de ban yemiştik. Kardeşimdeki 8 saatlik banda "2.si olursa perma ban olacak" şeklinde bir yazı vardı, bende var mıydı hatırlamıyorum ss alıp uygulama geliştiricisine mailden atmıştım.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Instagram minstagram APK hikaye de :) WhatsApp APK sıkıntılı hocam açıkçası benim düşüncem bu yönde insanların hayatının bir kısmı açıkçası orada :)

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
bu yeni surumde bu sefer ben cihazi baglayamiyorum...yowhatsapp olani diğerlerini de denedim hiçbirinde olmiyor..giris yapiyor diyor ama sonra baglanmiyor :(

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
bu yeni surumde bu sefer ben cihazi baglayamiyorum...yowhatsapp olani diğerlerini de denedim hiçbirinde olmiyor..giris yapiyor diyor ama sonra baglanmiyor :(
QR kod okumada sorun var çözümü henüz yok geliştiriciler bunun ile uğraşmaktalar

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
10.05 de sorun yoktu...guncelleme istedi..mecburen baglantiyi kesip yaptim ama bu sefeer 10.06 olan hicbir surum baglanmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

QR kod okumada sorun var çözümü henüz yok geliştiriciler bunun ile uğraşmaktalar
tamamdir bende benden kaynakli diye düşünüyordum..tsk ederjm

Üst Alt