Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Bir önceki güncelleme de ban problemini birçok kişi aldı kısa zaman da fix yayınlandı. Şuanda sorun yaşayan olduğunu sanmıyorum yakın da v9.70 sürümü yayınlanacak isterseniz o zaman deneyin yine de siz bilirsiniz.
Mesela resmi whatsapp sürümü 13.99 olsun Modlanmış sürüm de 13.99 ise hala ban yeme olayı oluyor mu ? yoksa bu ban yiyenler resmi sürüme güncelleme geldiğinde kullanmış oldukları modlu sürümü güncellemediğinde mi ortaya çıkıyor.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ben sadece iş icabı toplu grup mesajları için kullanıyordum. Ban yiyince orjinal sürüme döndüm. Kaç defa 1 saatlik ban yiyince kalıcı olarak yasaklanıyor herhangi bir genelleme var mı acaba ?. Üst üste 4-5 sefer ban yiyip hala hesabı kapanmayan var mı ?
Üst üste ban yiyip hesabı kapanmayan çok var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela resmi whatsapp sürümü 13.99 olsun Modlanmış sürüm de 13.99 ise hala ban yeme olayı oluyor mu ? yoksa bu ban yiyenler resmi sürüme güncelleme geldiğinde kullanmış oldukları modlu sürümü güncellemediğinde mi ortaya çıkıyor.
Genelde modlar resmi sürüme göre düşük oluyor zaten. Ban yeme olayı en son wp web kullananlarda olmuştu sanırım. Ordan telefondaki sürümü karşılaştırıp ban atmış olabilirler diye düşünmüştüm ben.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Ban olayı google hizmetleri ile birlikte sistemi doğruluyorlar bir sorun yok ise kurulum devam ediyor ancak wp sürekli güncelleme yapıyor 3.parti uygulamaların önüne geçmek ve yenilikler için ama plus da bu belli kademeler arasında yapılıyor. Şöyle söyleyeyim final sürümü bekliyorlar bi sorun yaşamamak için.

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Bugün adgurda bakınca dit.whatsapp.net adının engellendiğini gördüm . Araştırdığımda aşağıdaki yazıyı gördüm. Bu alan adını telefondan engellersen ban olayına bir faydası olur mu acaba ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Bugün adgurda bakınca dit.whatsapp.net adının engellendiğini gördüm . Araştırdığımda aşağıdaki yazıyı gördüm. Bu alan adını telefondan engellersen ban olayına bir faydası olur mu acaba ?

Belki bi zaman birşey olmaya bilir ama sonradan büyük olasılıkla ban yersiniz hocam. Ban sistem ile kullandığınız uygulama ters çelişkiye girince güvenlik nedeni ile başta kısa süre engelleyebiliyor. Genelde geliştiriciler final sürümü bekleyip modluyorlar bazıları play store ile aynı güncelleniyor ama gerçek geliştirici değiller.

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
9.70 sürümü çıkmış yükleyen var mı acaba ?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
9.70 sürümü çıkmış yükleyen var mı acaba ?
Güncelleme gece yarısında sonra paylaşılmış daha henüz güncelleyen yoktur, ben de yeni güncelledim bir sorunuz varsa sorabilirsiniz

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Güncelleme gece yarısında sonra paylaşılmış daha henüz güncelleyen yoktur, ben de yeni güncelledim bir sorunuz varsa sorabilirsiniz
Yeni gelen güncellemeleri eski sürümü kaldırmadan direk üzerine mi kuruyoruz yoksa sıfırdan temiz kurulum mu yapıypruz bu ban vs olayı için

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Yeni gelen güncellemeleri eski sürümü kaldırmadan direk üzerine mi kuruyoruz yoksa sıfırdan temiz kurulum mu yapıypruz bu ban vs olayı için
Ben sürekli üstüne kuruyorum bir sorun da olmadı

Üst Alt