Yardım Flash Sonrası Açılmama

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam eu romda sıkıntı olmuyor şahsen kendi telefonuma ve arkadaşımın telefonuna tüm adımları uygulayarak yükledim hiç bir sıkıntı olmadı
Tabi bu en son yapılacak işlem acamazsa diye dedim

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam eu romda sıkıntı olmuyor şahsen kendi telefonuma ve arkadaşımın telefonuna tüm adımları uygulayarak yükledim hiç bir sıkıntı olmadı
Kişi bir adımı yanlış yapabilir veya eksik yapabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bilgisayar 64bit 2016 numarali versiyonu c icine koplayadim ama acilmadi simdi elimdeki 2020 versiyonu c icine atip denicem
Eğer isterseniz bağlanıp yardımcı olabilirim

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Onun fastboot yukleme seklinde olanini denedim ama olmadi, pitch black recovery var o sekilde yukleyebilecigim bir link verebilir misiniz?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Onun fastboot yukleme seklinde olanini denedim ama olmadi, pitch black recovery var o sekilde yukleyebilecigim bir link verebilir misiniz?
Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım hocam dikkat etmeniz gereken şey cihazınız curtana ise olmaz joyouse ise tüm adımları eksiksiz yapın sıkıntısız açılır

Hocam eu rom custom rom olduğu için sadece twrp ile yüklenebiliyor fastboot ile yüklenmiyor

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Konuda gördüğüm kadarıyla fastboot tan sorunsuz rom almış ve boot logoda kalıyor cihaz. Bu sorunu note 9s ve pro lar 2 nedenden yapıyor. Elime bu sorundan çok cihaz geldi ve çözümü mevcut.

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım hocam dikkat etmeniz gereken şey cihazınız curtana ise olmaz joyouse ise tüm adımları eksiksiz yapın sıkıntısız açılır

Hocam eu rom custom rom olduğu için sadece twrp ile yüklenebiliyor fastboot ile yüklenmiyor
xda da buldugum bir konuda direk fastboot ile yuklenmesi icin script yazmislardi, birazdan verdiginiz linkten indirip pitch black ile deneyecegim

Konuda gördüğüm kadarıyla fastboot tan sorunsuz rom almış ve boot logoda kalıyor cihaz. Bu sorunu note 9s ve pro lar 2 nedenden yapıyor. Elime bu sorundan çok cihaz geldi ve çözümü mevcut.
Hocam aynen yazdiginiz gibi peki nasil cozebilirim bunu?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
xda da buldugum bir konuda direk fastboot ile yuklenmesi icin script yazmislardi, birazdan verdiginiz linkten indirip pitch black ile deneyecegim
Hocam verdiğim linkteki dosya twrp dosyası olduğu için dikkat edin eğer cihaz brick olursa arka kapak açmak gerekebilir ve bu zor ve riskli bir işlem en temizi verdiğim linkten dosyayı indirip cihaz hafızasına atın ve twrp ile flashlayin yani orada anlatılan adımları eksiksiz yapın derim

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Hocam verdiğim linkteki dosya twrp dosyası olduğu için dikkat edin eğer cihaz brick olursa arka kapak açmak gerekebilir ve bu zor ve riskli bir işlem en temizi verdiğim linkten dosyayı indirip cihaz hafızasına atın ve twrp ile flashlayin yani orada anlatılan adımları eksiksiz yapın derim
Hocam bu rom islerine yabanci degilim, oneplus 3 kullaniyorum normalde ama onepluslar custom rom/kernel gibi durumlarda canavar gibi ama bu cihazda daha tam anlamiyla duzgun bir tane recovery var diyemem pitch black belki. Normalde oneplus da boyle bir sorunla karsilasinca sistemi silip adb sideload ile stock yazilim kurabiliriyorum.

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Bu arada sunu yazayim, cihaz aciliyor bazen sonrasinda hic elleyemeden tekrar recovery ye donuyor

Üst Alt