Yardım Flash Sonrası Açılmama

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Hocam naçizane fikrim note 9 pro ya twrp den rom kurmamanız yönünde olacaktır :) mi flash ile romunuzu kurun cihazınızı açın.
Bende o fikirden vazgectim fakat iste yukarda da attigim gibi durum mi flash ile acilmiyor cihaz miui logosunda kaliyor, cihazlar acilirken ekran parlakligi kisirlir titresim filan yapar. Bunlarin hepsi oluyor ama miui dan oteye gidemiyorum

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Hocam naçizane fikrim note 9 pro ya twrp den rom kurmamanız yönünde olacaktır :) mi flash ile romunuzu kurun cihazınızı açın.
Yok hocam 10-15dk bekledim miui yazisindan oteye gitmiyor cihaz

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Simdi c ye aldim tekrar deniyorum, bir onceki mesajinizi gormemistim bu da olmazsa diger mesajdaki vbmetayi deneyecegim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buyrun bu da c diski rekora kosuyorum herhalde :D
PC 32 bit ise 20191206,64 bit ise 20160401 sürümünü kullanın

Bende o fikirden vazgectim fakat iste yukarda da attigim gibi durum mi flash ile acilmiyor cihaz miui logosunda kaliyor, cihazlar acilirken ekran parlakligi kisirlir titresim filan yapar. Bunlarin hepsi oluyor ama miui dan oteye gidemiyorum
Normal.Dediğim gibi bu versiyonları deneyin veya MiFlash klasörünü olduğu gibi C diskinin anadizinine atın

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam en güzeli pitchblack twrp ile eu rom kurşun eu globalden daha iyi hem onu da deneyimlemiş olur arkadaş

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam en güzeli pitchblack twrp ile eu rom kurşun eu globalden daha iyi hem onu da deneyimlemiş olur arkadaş
Ben şahsen önermem.Mobil cihazlar pc ye benzemez.Yani diyelim yükleme sırasında bir sıkıntı oldu o oldu bu oldu,siz her türlü BIOS a ve yüklemeye girebilirsiniz.Ancak mobil cihazlarda bu durum her zaman böyle olmuyor.O yüzden benim önerim CMDFlash ile fastboot olacaktır

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Cihazınız Redmi Note 9 Pro ( Joyeuse) değil de, Redmi Note 9S (Curtana) Hindistan Global de Redmi Note9 Pro olarak geçen model olabilir mi ?

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
PC 32 bit ise 20191206,64 bit ise 20160401 sürümünü kullanın

Normal.Dediğim gibi bu versiyonları deneyin veya MiFlash klasörünü olduğu gibi C diskinin anadizinine atın
Hocam bilgisayar 64bit 2016 numarali versiyonu c icine koplayadim ama acilmadi simdi elimdeki 2020 versiyonu c icine atip denicem

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Ben şahsen önermem.Mobil cihazlar pc ye benzemez.Yani diyelim yükleme sırasında bir sıkıntı oldu o oldu bu oldu,siz her türlü BIOS a ve yüklemeye girebilirsiniz.Ancak mobil cihazlarda bu durum her zaman böyle olmuyor.O yüzden benim önerim CMDFlash ile fastboot olacaktır
Hocam eu romda sıkıntı olmuyor şahsen kendi telefonuma ve arkadaşımın telefonuna tüm adımları uygulayarak yükledim hiç bir sıkıntı olmadı

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Merhabalar,
Cihazınız Redmi Note 9 Pro ( Joyeuse) değil de, Redmi Note 9S (Curtana) Hindistan gloabal de Redmi Note9 Pro olarak geçen model olabilir mi ?
Bende ilk basta oyle dusundum ama kutusunda ve arkasinda M2003J6B2G yaziyor bu da joyuse diye biliyorum

Üst Alt