Yardım Fastboot restart yapıyor telefon açılmıyor

Temizkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi max
Konular
1
Mı max bootloader kilitli cihazım kendiliginden kapandı ve fastboot mode da açmayı başardım ve hep restart ediyordu bı turlu açamadım unlock yapım rom yükleyim dedim mi parolası unuttuğum için sıfirladim bu seferde unlock yaparken bu cihazda ki hesapla aynı değil hatası verdi neyse gördüğüm tüm mı max prime romlarını denedim bı ugrasla edl mode a aldım rom yükledim fakat ya bootloader da restart yapıyor yada mi logoda kalıyor açılmıyor recovery mode girmiyor 1 2 kere girmeyi basardim temizle falan yaptım yine acilmadi mimax prime 64 GB bootloader kilitli lütfen yardım edin 1 haftadır uğraşmaktan uykusuz kaldım

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar. Cihazın bootloader kilitli ve mi account kısmında kaldınız, hesabın şifresini bilmiyorsunuz, doğru mudur?

Mi acc. kaldırıp cihazı açabilirim fakat mi acc. kaldırılan cihazlarda bir daha bootloader açamazsınız.

Oyla:

Temizkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi max
Konular
1
Merhabalar. Cihazın bootloader kilitli ve mi account kısmında kaldınız, hesabın şifresini bilmiyorsunuz, doğru mudur?

Mi acc. kaldırıp cihazı açabilirim fakat mi acc. kaldırılan cihazlarda bir daha bootloader açamazsınız.
Ustam mı hesabımı kurtardım unlock programında oturum açıyorum fatboot mode da bağlayıp unlock diyorum %99 da hata veriyor bu cihazda ilişkili hesap bulunamadı falan yazıyor fastboot mode da rom yüklüyorum bazı romlari sorunsuz yüklüyor ve mı logoda kalıyor kapatıp açıyorum fastboot a giriyor recovery ye girmiyor

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ustam mı hesabımı kurtardım unlock programında oturum açıyorum fatboot mode da bağlayıp unlock diyorum %99 da hata veriyor bu cihazda ilişkili hesap bulunamadı falan yazıyor fastboot mode da rom yüklüyorum bazı romlari sorunsuz yüklüyor ve mı logoda kalıyor kapatıp açıyorum fastboot a giriyor recovery ye girmiyor
Hocam cihazın bootloader kilitliyse fastboot tan rom kurumazsınız ki?

Cihazım bootloader kilidini açmak için cihazı açıp içine hesap girmeli, geliştirici seçeneklerden add account and device yapmalısınız.

Siz cihazınızın hangi model olduğuna eminseniz zip romu indirin yardımcı olurum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Temizkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi max
Konular
1

Cihazım bootloader kilidini açmak için cihazı açıp içine hesap girmeli, geliştirici seçeneklerden add account and device yapmalısınız.

Siz cihazınızın hangi model olduğuna eminseniz zip romu indirin yardımcı olurum.

Ustam mi max prime 3\64 modeli Hepsiburada dan almıştım içinde fake rom ile gelmişti ben bunun bootloader kilidini kaldırıp global orijinal rom yuklemistim yaklaşık 6 ay once ve miui9 güncellemesini de ota olarak otomatik kendi aldı 1 hafta önce birden kapandı açılmadı ve şarja taktım tuskombinasyonu ile açıldı ama fastboot da açıldı asıl sıkıntı sürekli restart yapıyordu 3 gün denedim açılsın diye tuş kombinasyonu ile falan hatta şarjını bitirdim PC ye bağlayıp açtığımda kırmızı ışık yanıp sonuyordu şarja takar takmaz fastboot ta açılıp kapanıyor kendi kendine bende edl moda aldim ses tuşlarına basıp usbyi taktım qalcom 9008 oldu rom yükledim bu seferde logoda kaldı forumu baya araştırdım hepsini denedim testpoint dahil mi flash tool beta ile sorunsuz rom yüklüyor şuan fastboot ta ama edl de yüklenmiyor fastboot kendi geçiyor veya öylece bekliyor ama işlem yapmıyor geceden sabaha kadar bıraktım edl mode da yükler diye yuklememis

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2

Zenex hocam hatırlarsanız bendeki mi max ile aynı sorun gibi görünüyor. Umarım anakart sorunu degildir.

Oyla:

Temizkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi max
Konular
1
Ustam mi max prime 3\64 modeli Hepsiburada dan almıştım içinde fake rom ile gelmişti ben bunun bootloader kilidini kaldırıp global orijinal rom yuklemistim yaklaşık 6 ay once ve miui9 güncellemesini de ota olarak otomatik kendi aldı 1 hafta önce birden kapandı açılmadı ve şarja taktım tuskombinasyonu ile açıldı ama fastboot da açıldı asıl sıkıntı sürekli restart yapıyordu 3 gün denedim açılsın diye tuş kombinasyonu ile falan hatta şarjını bitirdim PC ye bağlayıp açtığımda kırmızı ışık yanıp sonuyordu şarja takar takmaz fastboot ta açılıp kapanıyor kendi kendine bende edl moda aldim ses tuşlarına basıp usbyi taktım qalcom 9008 oldu rom yükledim bu seferde logoda kaldı forumu baya araştırdım hepsini denedim testpoint dahil mi flash tool beta ile sorunsuz rom yüklüyor şuan fastboot ta ama edl de yüklenmiyor fastboot kendi geçiyor veya öylece bekliyor ama işlem yapmıyor geceden sabaha kadar bıraktım edl mode da yükler diye yuklememis
Bu arada ilgilendiğiniz için çok teşekkürler şimdiden

Oyla:
Üst Alt