Rom [Fastboot] Curtana - Redmi Note 9S - Redmi Note 9 Pro (India) - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
miui11kapak-png.66454

Merhaba arkadaşlar , Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 Pro Miui 11 Stabil ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum

1. Cihazı fastboot moduna alın ( cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basılı tutarak)
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını bir klasöre çıkartın
  3. windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çalıştırın. (tüm verileriniz silinir)
  4. Romu kurmaya başlayacaktır.
  5. Cihazın açılışı 10 dakika kadar sürebilir.

Güncelleme için (Bundan sonraki güncellemeler için)
  1. Cihazı fastboot moduna alın ( cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basılı tutarak)
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını bir klasöre çıkartın
  3. windows_fastboot_update_rom.bat dosyasını çalıştırın. (verileriniz silinmez)
  4. Cihazın açılışı 5 dakika kadar sürebilir.

Ekran Görüntüleri:
Eklenecek.

Bilinen Hatalar:
MIUI11 ilk rom.

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

Romu indiremeyenler siteyi açtığınızda Chrome seçeneklerinden Masaüstü sitesi alanını işaretlesin.

İndirme Bağlantısı Stabil:
Hocam şimdi ben bunu CMD üzerinden yükledim de yine CMD üzerinden 11.09 a nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam şimdi ben bunu CMD üzerinden yükledim de yine CMD üzerinden 11.09 a nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz
sonraki sürümler için cmd ile yapılmadı. twrp ile yüklemelisiniz

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
CMD ekranında boot finished yazısında takılı kalanlar hiçbirşey yapmadan o ekranda beklesin. takılı kaldı gibi duruyor ama arka planda işleme devam ediyor. 10 dakika sonra romu yüklemeye başlıyor. Saatlerdir hata var diye uğraşıyorum meğersem bekleyince oluyormuş

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
CMD ekranında boot finished yazısında takılı kalanlar hiçbirşey yapmadan o ekranda beklesin. takılı kaldı gibi duruyor ama arka planda işleme devam ediyor. 10 dakika sonra romu yüklemeye başlıyor. Saatlerdir hata var diye uğraşıyorum meğersem bekleyince oluyormuş
gecmis olsun

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
romu indirdim ama windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyası nerede :) nasıl yükleyeceğim

Üst Alt