Rom [Fastboot] Curtana - Redmi Note 9S - Redmi Note 9 Pro (India) - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 46

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
Konudaki dosyayı indiriniz. Resmini gönderdiğiniz zip dosyası konudaki değil
dediğinizi yaptım hocam cmd de bir soru çıktı y/n şeklinde y + enter yaptım cmd kapandı. Hata mı var yoksa yükleniyor mu acaba

Suphankrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
MI 6
Konular
0
Başka bir markada kilidi açıp işlemler yapmıştım,garantide garanti dahilinde işlem yaptılar.
Ayrıca BL kilidi açık kalmadıkca sorun olacağanı da sanmıyorum açıkcası,çok fazla detaylı şekilde araştırma yapmayacaklardır.Kaldı ki zaten garanti dahili de bırakmayacak bu yamyamlar.Ben sadece resmi,yasal ve ucuza denk geldi diye aldım Migros'tan.Yoksa 2.el alır ve garanti olayını hiç düşünmezdim.Ama kesinlikle İMEİ çakılmış,kaçak ve yasal olmayan telefon almazdım.
Şöyle de söyleleyim en büyük üreticilerden birinde su geçirmez özellikli telefon vardı zamanında akvaryumda vs reklamlarını yaptılar.Kullandım ve su geçirdi hemde öyle havuzda vs değil normal bir sıvı temasında.Sonuc?
Ben haksızdım ve ekran değişimi için 800TL verdim 4 yıl önce :)
Ondan dolayı garanti tırıvırı bana göre eğer telefonun iPhone değil ise...
Hocam iPhone garantisini de bizzat kendim şahit olarak gördüm. Ustamızın telefonu (iPhone 8) cebinde çalışırken bomba gibi patladı adam yanıyordu nerdeyse. İnşaatta yangın tüpüyle müdahale edildi. Pantolonla kurtardık işi. Garanti için servisine götürdük ve aldığımız cevap şuydu; Abi bunu servis kabul etmez ama yine de genel merkezle konuşayım bi bekleyin dedi ve sonuç olarak bekledik adam bize parayla yapılır Apple karşılamıyor garanti dışı malesef dedi. Yani Bataryasından dolayı patlamış olan orjinal telefonu kabul bile etmedi. Kaldı ki adam canından oluyordu bunu da bildirmemize rağmen yapacak birşey yok parayla tamir görür dedi ve ben kesinlikle kendim yaşamış olsaydım bu olayı soluğu mahkemede alırdım. Şimdi sonuç olarak söylemek istediğim şey şu iPhone garantisini de gözünüzde büyütmeyin hocam. Başınıza gelince anlıyorsunuz böyle şeyleri malesef.

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Başlığa 9 pro (curtana) diye belirtiniz ...

burak058

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak bogazk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
8
dediğinizi yaptım hocam cmd de bir soru çıktı y/n şeklinde y + enter yaptım cmd kapandı. Hata mı var yoksa yükleniyor mu acaba
benimkide aynı şekilde farklı bilgisayardada denedim yine cmd kendini kapttı bi sıkıntı var varmı bu sorunu çözen

omerarabacii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Başlıkta "curtana" diye belirtilmemiş, ne zaman belirtmeyi düşünüyorsunuz? Cihazlar brick olduktan sonra mı?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Curtana için mi sadece? Yarın bootloader açılıyor. Yüklemeyi ona göre yapacağım

kaos33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
note3
Konular
0
Bu romu kurduktan sonra güncelleme olduğunu gördüm. İndir dediğimde 2gblık dosya tam iniyor sonra bir hata oluştu diyor. Bu rom güncelleme almıyor mu? Tekrar güncelleme olunca manuel mi yüklemek lazım. Birde bu güncellemeler manuel yükleniyorsa nereden indirebiliriz?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-08-01 at 12.08.13 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-01 at 12.08.13 (1).jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2020-08-01 at 12.08.13.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-01 at 12.08.13.jpeg
    34,4 KB · Görüntüleme: 34

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Bu romu kurduktan sonra güncelleme olduğunu gördüm. İndir dediğimde 2gblık dosya tam iniyor sonra bir hata oluştu diyor. Bu rom güncelleme almıyor mu? Tekrar güncelleme olunca manuel mi yüklemek lazım. Birde bu güncellemeler manuel yükleniyorsa nereden indirebiliriz?

+1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

CMD ekranında boot finished yazısında takılı kalanlar hiçbirşey yapmadan o ekranda beklesin. takılı kaldı gibi duruyor ama arka planda işleme devam ediyor. 10 dakika sonra romu yüklemeye başlıyor. Saatlerdir hata var diye uğraşıyorum meğersem bekleyince oluyormuş
şu yorumu konuya eklesinler bari çünkü çok yaşayan var bu durumu. ben de bi saattir ne yapacam diye düşünüyodum. yaklaşık 8 dakika sonra kurulum tam olarak başlıyo ve 15 dakika kadar sürüyo sonra kendiliğinden reboot yapıp açılıyor telefon. yüklemek isteyenlere duyrulur.

Son düzenleme:
Üst Alt