Sohbet Fahiş tarife ücretleri, faturalar

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Eğer banka uygulaması kullanmıyorsanız NetGSM e bakmanızı öneririm Turkcell altyapsını kullanıyorlar ve paketleri daha uygun diğer operatörlere göre

Bu NetGSM de çok fazla şikayet okuyorum ben ne yazık ki özellikle muhattabiyet konusunda sıkıntı yaşanınca çözümsüz felan diyorlar. Bir ara düşündüm sonra dertsiz başıma iş almayayım dedim. Gerçi bayiisi yok reklamı bile öyle duyulmadı bunlar hep maliyet oluyor böyle bir maliyet olmadığı içinde kullanıcıya yansıtıyorlar diyebiliriz ama yeni firma güven algısı kolay kazanılmaz. Ben bu firmayı teknoloji haber sitelerinden ve direkt haber sitelerinin teknoloji kategorisindeki haberlerinden duymuştum.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Asgari ücret 17 bin TL olunca sevinen arkadaşlar firmalar şirketler bu maaşı nasıl ödeyeceğini bilmiyor muydunuz acaba
Turkcell faturasız kullanan arkadaşlar hotspot paketi alıp TTL editor ile değeri 127 yapın normal internet paketi gibi kullanabilirsiniz.
Daha ayrıntılı anlatirmisiniz yada kaynak konu falan varmidir

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Dostlar,
Yakın zamanda tarifem bitiyor, operatör Türk telekom, 130 tl fatura öderken bana önerdikleri en uygun yeni tarife aylık 320 tl, varolan tarifenin indirimsiz hali bile yeni tarifenin altında kalıyor, haliyle beni arayan görevliye siz ne yaptığınızın farkındamısınız babında biraz söylendim, sonra girip operatörlerin tarife fiyatlarına baktım, gözlerime inanamadım, cimere yazdım, evet gerçekten yazdım, bu konuda bir duruş sergilemek lazım ne dersiniz ?
Tek bir kişinin yazdığıyla ilgilenmezler 1000 ler 10.000ler yazması lazım diye biliyorum

tunayilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Poco F5 Pro
Konular
1
Bu NetGSM de çok fazla şikayet okuyorum ben ne yazık ki özellikle muhattabiyet konusunda sıkıntı yaşanınca çözümsüz felan diyorlar. Bir ara düşündüm sonra dertsiz başıma iş almayayım dedim. Gerçi bayiisi yok reklamı bile öyle duyulmadı bunlar hep maliyet oluyor böyle bir maliyet olmadığı içinde kullanıcıya yansıtıyorlar diyebiliriz ama yeni firma güven algısı kolay kazanılmaz. Ben bu firmayı teknoloji haber sitelerinden ve direkt haber sitelerinin teknoloji kategorisindeki haberlerinden duymuştum.
Ben yaklaşık 8 aydır NetGSM kullanıyorum sadece 1-2 problem çıktı o da numaralar yeni olduğu için karşı operatörden arayınca böyle bir numara yok deniyordu sonrasında düzeltildi onun dışında hiçbir problem yaşamadım anneannem dedem herkesin hattını taşıdım son zamanlarda bir anda herkes çullanınca problem yaşamışlardır ben haberler yapılmadan önce 10 dakika bekliyordum Müşteri Temsilcisine bağlanmak için o taraftaki problemi çözmeleri gerekiyor

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Arkadaşlar şimdi elektirige zam gelmiş suya zam gelmiş kıtalara zam gelmiş vegilere zam gelmiş eleman maaşına zam gelmiş giderler akıl almaz şekilde.artmisken ne bekliyorsunuz operatörlerden haberiniz yok galiba ama.avro 35 TLyi gecti

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Ben yaklaşık 8 aydır NetGSM kullanıyorum sadece 1-2 problem çıktı o da numaralar yeni olduğu için karşı operatörden arayınca böyle bir numara yok deniyordu sonrasında düzeltildi onun dışında hiçbir problem yaşamadım anneannem dedem herkesin hattını taşıdım son zamanlarda bir anda herkes çullanınca problem yaşamışlardır ben haberler yapılmadan önce 10 dakika bekliyordum Müşteri Temsilcisine bağlanmak için o taraftaki problemi çözmeleri gerekiyor

Teşekkürler hocam, bilgi için.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
netgsm baktım da 20 GB 1000dk için 195 TL istiyor yeni abonelik.
Ayrıca listede 180 görünüyor ama telsiz ücreti de var direkt fiyata eklenmemiş onunla 195 TL

Diğer operatörler ile arasında 100 TL gibi bir fark var ama onu da kampanyalar vs ile kapatıyorlar.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
netgsm baktım da 20 GB 1000dk için 195 TL istiyor yeni abonelik.
Ayrıca listede 180 görünüyor ama telsiz ücreti de var direkt fiyata eklenmemiş onunla 195 TL

Diğer operatörler ile arasında 100 TL gibi bir fark var ama onu da kampanyalar vs ile kapatıyorlar.

Bir ben güvenemiyorum sanırım. Bayii si olmaması felan sıkıntıda mh ye bazen ulaşılamıyor denmesi kafamda soru işareti yoksa direkt geçerdim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bir ben güvenemiyorum sanırım. Bayii si olmaması felan sıkıntıda mh ye bazen ulaşılamıyor denmesi kafamda soru işareti yoksa direkt geçerdim.
Forumda kullananlar vardı sağlam ama değmez zaten. Hediyeler vb ilave hizmetleri ile normal operatörler zaten o açığı kapatıyor. Turkcell'in 5GB ek TV İnterneti ve her ay çark vs ile aldığım ilave en az 10 GB İnternet var. Her şekilde o 100-150 TL farkı veriyor zaten.

Zaten şu an 20 GB 1000 dk 190 TL devam ediyorum 2024 sonuna kadar kafam rahat.

Üst Alt