Sohbet Fahiş tarife ücretleri, faturalar

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Dostlar,
Yakın zamanda tarifem bitiyor, operatör Türk telekom, 130 tl fatura öderken bana önerdikleri en uygun yeni tarife aylık 320 tl, varolan tarifenin indirimsiz hali bile yeni tarifenin altında kalıyor, haliyle beni arayan görevliye siz ne yaptığınızın farkındamısınız babında biraz söylendim, sonra girip operatörlerin tarife fiyatlarına baktım, gözlerime inanamadım, cimere yazdım, evet gerçekten yazdım, bu konuda bir duruş sergilemek lazım ne dersiniz ?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Pek birşey çıkacağını sanmıyorum sadece birkaç kişinin değil herkesin duruş sergilemesi lazım ama halden memnun olanlarda var. Benim ev interneti 100 mbps 215 küsür ödediğim tarifem an itibariyle 750 ye çıktı.

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Dostlar,
Yakın zamanda tarifem bitiyor, operatör Türk telekom, 130 tl fatura öderken bana önerdikleri en uygun yeni tarife aylık 320 tl, varolan tarifenin indirimsiz hali bile yeni tarifenin altında kalıyor, haliyle beni arayan görevliye siz ne yaptığınızın farkındamısınız babında biraz söylendim, sonra girip operatörlerin tarife fiyatlarına baktım, gözlerime inanamadım, cimere yazdım, evet gerçekten yazdım, bu konuda bir duruş sergilemek lazım ne dersiniz ?
TURKNET 100mbps paketi var 400tl ödüyorum hız testlerinde 40 mbps üstü alamıyorum başka operatör imkanımda yok binada sadece turktelekom altyapısı var ve her yağmur yağdığında internet kesiliyor

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
benimki cep telefonu tarifesi, ev interneti henüz bitmedi, o da bittiğinde ne ile karşılacağız Allah bilir.
Yani ayıp artık gerçekten ayıp, elelamin neredeyse iletişimi bedavaya gerçekleştirdiği devirde, ne düşünüyorlar ? nasılsa bu millet bize mahkum abartalım abartabildiğimiz kadar diye mi düşünüyorlar

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Arkadaşlar asgari ücret 17 bin TL bu fiyatlar gayet normal

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Arkadaşlar asgari ücret 17 bin TL bu fiyatlar gayet normal
Bunun nesi normal hocam fiyatını hak etse normal ama fiyatını hak etmiyor ayrıca 17 bin tl günümüz Türkiyesinde oldukça yetersiz bir miktar

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Enflasyon hiper enflasyon gibi kavramları ve Türkiyenin ekonomik verilerini araştırmanızı öneririm emin olun çok daha kötü günler bizi bekliyor. İnsanlar Türkiye batıyor mu diye soruyor. Bunun cevabı batıyor değil battık zaten şimdi bunun sonuçlarına katlanacagiz önümüzdeki 5 10 sene boyunca. Fiyatlara alışmaya çalışın derim :) farkında mısınız bilmiyorum ama esnaf haftalık zam yapıyor artık nerdeyse.
Ama olsun şahlanmaya devam hedef 2053 🤣

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Enflasyon hiper enflasyon gibi kavramları ve Türkiyenin ekonomik verilerini araştırmanızı öneririm emin olun çok daha kötü günler bizi bekliyor. İnsanlar Türkiye batıyor mu diye soruyor. Bunun cevabı batıyor değil battık zaten şimdi bunun sonuçlarına katlanacagiz önümüzdeki 5 10 sene boyunca. Fiyatlara alışmaya çalışın derim :) farkında mısınız bilmiyorum ama esnaf haftalık zam yapıyor artık nerdeyse.
Ama olsun şahlanmaya devam hedef 2053 🤣
katılıyorum hocam halkın etini kemiğini sömürdüler ve devam ediyorlar

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
katılıyorum hocam halkın etini kemiğini sömürdüler ve devam ediyorlar
Beni ilgilendirmiyor herkes yanlis seçiminin bedelini ödesin akilsiz başın cezasıni çeksin çayımı çekirdeğimi aldım durumu keyifle izliyorum umarım beter olurlar :) istediği kadar ekonomik kriz çıksın ben kendimi sağlama aldım gerisi önemli değil.

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Beni ilgilendirmiyor herkes yanlis seçiminin bedelini ödesin akilsiz başın cezasıni çeksin çayımı çekirdeğimi aldım durumu keyifle izliyorum umarım beter olurlar :) istediği kadar ekonomik kriz çıksın ben kendimi sağlama aldım gerisi önemli değil.
benlikte sorun yok ben malum kişiye oy verenler(%52) beter olsun,oy vermeyen ve imkanı olmayan garibanlarında hakkı savunulsun istiyorum

Üst Alt