Sohbet Fahiş tarife ücretleri, faturalar

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
benlikte sorun yok ben malum kişiye oy verenler(%52) beter olsun,oy vermeyen ve imkanı olmayan garibanlarında hakkı savunulsun istiyorum
hocam olay oy vermekle bitmiyor ki herkes aynı kazanda kim ülkedeki başka bir vatandaşın kötü olmasını ister ki ? istiyorsa zaten vatandaş değildir insanlar eskiden ölümü gördü şimdi sıtmaya razı oluyorlar bunu yapanlar belli yaş üzeri herkes kimlerden bahsettiğimi zaten biliyor açıklamaya gerek yok bu konu siyasete doğru gidiyor

diyecegim şu ki internetin de mecburi bir ihtiyaç olarak görülmesi lazım misal elektrik su gibi düşünün yani evde oturan insanlar aynı abonelik gibi bunu açtırdığında minimum misal veriyorum adsl hızı alması lazım yani hani elektrigi hiç kullanmasan da bir miktar para ödüyorsun aynı bunun gibi hizmeti açtırdığında bu hizmet de evinde olacak sonrası için misal altyapı müsait 35-50 mbps arası şu fiyat 50-100 arası bu fiyat gibi gittikçe fiyat artmalı yani bunu ticari olarak kullananlar biraz daha fazla ödemeli misal veriyorum bana 1 gbps internet versen şu anda %99 olarak işime yaramayacak evde neti aktif kullanan kimse yok 1 gbps internete neden 1000 tl vereyim gibi bir düşünce var aklımda operatör yine aradaki makası azaltırsa neden 250 ödediğim nete 300 verip 200mbps internetim olmasın ? birde diyelim gerçekten download a veya upload a ihtiyacım varsa günlük veya aylık faturama yansıtılsın ve alt yapımdan alabildiğim kadar hız alayım aslında herkese 1000mbps kesin verseler ben 400-500 de ödemeye razıyım

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Beni ilgilendirmiyor herkes yanlis seçiminin bedelini ödesin akilsiz başın cezasıni çeksin çayımı çekirdeğimi aldım durumu keyifle izliyorum umarım beter olurlar :) istediği kadar ekonomik kriz çıksın ben kendimi sağlama aldım gerisi önemli değil.
Uzun uzun anlatmaya gerek yok fiyatlara 1 adet 0 eklendi demek yeterli hocam 😀😀😇

romenox9999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdalcan
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
Emekli
Konular
3
Dostlar,
Yakın zamanda tarifem bitiyor, operatör Türk telekom, 130 tl fatura öderken bana önerdikleri en uygun yeni tarife aylık 320 tl, varolan tarifenin indirimsiz hali bile yeni tarifenin altında kalıyor, haliyle beni arayan görevliye siz ne yaptığınızın farkındamısınız babında biraz söylendim, sonra girip operatörlerin tarife fiyatlarına baktım, gözlerime inanamadım, cimere yazdım, evet gerçekten yazdım, bu konuda bir duruş sergilemek lazım ne dersiniz ?
Aynen katılıyorum hocam fiyatlar uçuk gerçekten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pek birşey çıkacağını sanmıyorum sadece birkaç kişinin değil herkesin duruş sergilemesi lazım ama halden memnun olanlarda var. Benim ev interneti 100 mbps 215 küsür ödediğim tarifem an itibariyle 750 ye çıktı.
Eyvahlar olsun hocam nasıl olcak böyle gerçekten çok ya.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Fiyatlar gayet normal kötü olan şey ekonomi.

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Mesele ahlaksızlık arkadaşlar, firmaların fahiş fiyatlarının arkasında normal fiyat tarifeleri değil ahlaksız bir kar politikası izliyor olmaları var.
bunu Vodafone dan bekleyebilirsiniz nihayetinde İngiliz firması ama ya Türkcell veya Türk telekom ?
insanların içinde bulunduğu bu kadar kötü ekonomik durumda bu fiyatları dayatmak ahlaksızlıktan ya da fırsatçılıktan başka nasıl açıklanabilir ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dürüst olmak gerekirse bu fiyatlar her geçen gün kötüye gidiyor.
Turkcell 20 GB 1000dk 190 TL teklif yaptı en son arayıp gel bak kabul et sonrası acılı olacak dediler kabul edeyim bakayım dedim şimdi denk paketler 400 TL olmuş.:S

Dünya sınırsız mobil İnternet kullanmaktan sıkıldı biz hala paket derdindeyiz.
10 GB ek paket için 240 TL ödedim dün.

Yarici32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Turkcell faturasız kullanan arkadaşlar hotspot paketi alıp TTL editor ile değeri 127 yapın normal internet paketi gibi kullanabilirsiniz.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Turkcell faturasız kullanan arkadaşlar hotspot paketi alıp TTL editor ile değeri 127 yapın normal internet paketi gibi kullanabilirsiniz.
Halkımız ekonomik koşullar sayesinde sınırları zorluyor 🤣

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
İşin kötüsü bazı firmaların altyapılarını iyileştirme ve geliştirme çabasına dahi girmeden berbat bir altyapıyla fiyatları bu şekilde arttırmaları sinirleri bozan bir durum ama halk halinden memnun. Bunu derken de siyasetin hiçbir noktasında olmayan birisi olarak söylüyorum bu sözlerimi, siyaseti sevmem ve dahilde olmam. :) O nedenden dolayı ben dahada artması gerektiğini düşünmeye başladım artık demek ki normali bu. Hatta bir açıklamada denk gelmiştim bizim insanımız düşük hızda verilen hizmetten memnun kalıyormuş yani insanlar düşük mbps li tarifelere geçiyormuş. Fiyatlardan halk yukarısını göremediği için aşağıyı tercih ediyor tabiki ama artık zaten üst paketlerle arasında 150-200 liracık oynuyor pekte aşağı-yukarı farkı kalmadı. İletişimin lüks olmaması gerekiyor ama lüks oldu artık..

Aynen katılıyorum hocam fiyatlar uçuk gerçekten.

Eyvahlar olsun hocam nasıl olcak böyle gerçekten çok ya.

Daha bunlar iyi günlerimiz diye düşünüyorum. Kötü günlere hazırmıyız işin aslı o. Çünkü durum iyiye gitmiyor gibi geliyor bana.. :)

Son düzenleme:

tunayilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Poco F5 Pro
Konular
1
Eğer banka uygulaması kullanmıyorsanız NetGSM e bakmanızı öneririm Turkcell altyapsını kullanıyorlar ve paketleri daha uygun diğer operatörlere göre

Üst Alt