Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
Satıcıya çamur atmıyorum fakat, imei kaydı vb bize aitse bu fiyata şahsen almam. Hepsiburada.com a gelmesini beklerim. Ben alıcı olarak şahsen imei vb. Uğraşmak istemem. Seramik 128GB kayıtlı gelmesini bekliyorum

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
Hocam kayıtsız imeisiz cihaz için biraz fazla gibi sanki fiyatlar ben ilerleyen zamanlarda dusuncem zaten tahmin etmiştim ilk parti mı6 larin biraz pahalı gelicegini sakın yanlış anlama hocam senin satışlarına bı sözüm yok şimdi bulmak ta zordur zaten

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Satıcıya çamur atmıyorum fakat, imei kaydı vb bize aitse bu fiyata şahsen almam. Hepsiburada.com a gelmesini beklerim. Ben alıcı olarak şahsen imei vb. Uğraşmak istemem. Seramik 128GB kayıtlı gelmesini bekliyorum
Hocam orası öyle ama şuan daha ucuza satış yapan hatta satışını yapan görmedim bu formda bu yüzden bir demek doğru olmaz satıcıya

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Arkadaşlar eleştiri yapan ve yorum bırakan herkese teşekkür ederim.
Eleştiri yaparken bazı arkadaşlar kendi haddini aşsa da görmemezlikten geliyorum. Az da olsa haklılık payları var ama bu işten hiç mi hiç haberleri yok demek ki. En basit yol olarak, fiyat bulmada şunu yapabilirler. Aliexpress, gearbest, banggood gibi sitelerdeki satış fiyatlarına bakabilirler. Ortalama 500 dolar civarında şuan.
Ben elimden geldiğince düşük fiyat ile ürün satma taraftarıyım. Lakin herşey Türkiye deki satıcıların elinde değil.

bekir02436

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bekir
Cihazım
g2
Konular
0
Aynen onu diyorum iste sizin rlinizde olmadan pahali zaten yazmistim mixi fln ucuza veriyosyn diye bu urunler suanda karaborsa oldugu icin pahali ucuzlamasini beklemek en iyisi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
f.öksüz den yakın zamanda ürün aldım, imei rom işlerini alıcıya bırakıyor ve uygun fiyat veriyor bence, mi6 konusunda da uygun fiyat yazmıştır büyük ihtimalle, sitede gördüğüm kadarıyla en uygun fiyatarı kendisi veriyor. Ben mi6 alsam 6-7 ay sonra alırım şahsen, youtube teknoloji kanallarını takip ediyorum orada bile bulmakta sıkıntı çektiklerini söylüyorlar ki bu adamlar kendileri yurt dışına çıkan adamlar, fiyat bence de yüksek ancak bu durum bence f.öksüz beyden kaynaklanmıyor, satıcı ve alıcı tarafları anlıyorum, keşke xiaomi nin resmi fiyatına satılsa satıcılar da bize getirebilse, biz de uygun fiyata alabilsek.

Son düzenleme:

batyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Galaxy s2
Konular
0
bence ne ön sipariş nede çıktıktan sonra alınmalı uzun bir süre bekledikten sonra telefonun fiyatı rayına oturacaktır 3-4 ay sonra ...

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
En azından İMEİ kaydı yapıp satabilirsiniz. Garanti vb. De olmuyor bu durumda.

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
hayaller mi6 hayatlar mi5s :) fiyatlar tavan bu arkadaşın da bi suçu yok en ucuz fiyat geekbuying de 1650 bekleyip inmesini bekliyeceğiz. bu paralara çıkan 1000 daha koyar 6splus bile alır iphone7 alır ikinci el garantili vs.. en azından altın gibi değer kaybetmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt