Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bekir02436

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bekir
Cihazım
g2
Konular
0
Sacma sapan yorun yapmayin 100 tlden varsa 10 tane alayim ne ya cikis fiyati 1300 bile deil adam 100 dolar kar rklesin hadi 1650 hadi 150 daha eklesin 1800 bide ustune on siparis fiyati bunlar el insaf bu telefon stok bile 1800 den fazla verecegime p9 lite alirim garantili.isimi de görür 1800 e kadar verilir bu telefona fazlasi gereksiz

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
abi 1500'e anlaşsak olmazmı ya :( (siyah için)
hocam malesef.
Sacma sapan yorun yapmayin 100 tlden varsa 10 tane alayim ne ya cikis fiyati 1300 bile deil adam 100 dolar kar rklesin hadi 1650 hadi 150 daha eklesin 1800 bide ustune on siparis fiyati bunlar el insaf bu telefon stok bile 1800 den fazla verecegime p9 lite alirim garantili.isimi de görür 1800 e kadar verilir bu telefona fazlasi gereksiz

hocam siz getirin, ben 1500tl ye sizden alayım. bu fiyattan isteyen arkadaş epey olur. siz 10-15 tane getirin peynir ekmek gibi satarsınız.

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
kardeş baya uçmuşun.bu telin çin çıkış fiyatının tl karşılığı 1000 lira...el insaf .!!!!
Bak bakalım fiyata kaç para yazıyor

bekir02436

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bekir
Cihazım
g2
Konular
0
Ben sana 1500 den sat dedimmi yada o fiyata gelir fln ben diyorum ki en fazla ederi 1800 arkadaslara fikir belirtiyorum 1800 den fazla eger gelmiyosa diye secenek bile belirttim benim acelem yok pek beklerim 2 3 hafta civarinda ondan sonra dedigim fiyatlarda olursa alacagim olmassa almayacagim surekli boyle bos elestiriler yapmayin on satis fiyati 2bin ucuk bir fiyat ki senin daha onceki gonderilerini gordum mixi fln ucuza satiyosun zaten lafim burda sen cok pahali satiyosun deil normal olmasi gerekeb fiyati soyluyorum kara borsadan geliyor diye pahali olabilir telefonun gelisi bende o yuzden arkadaslara alinmaz diyorum cunku o fiyati degecek bir telefon degil kamerasi iyi değil inceleme videolarini izledim ve garantisiz telrfona on siparis 2bin verilmez

Moderatör tarafında düzenlendi:

cigarini

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
t50
Konular
6
Xiaomi Mi 6 6 GB - 64 GB fiyatı 1296 TL diyo shift delete de..getir 10 tane alayım demk goygoyculuktur fırsatçılıktır. dediğin fiyata alacak enayiler bulabiliyosan ne mutlu sana.lakin papaz herzman pilav yemez!

cigarini

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
t50
Konular
6
Bak bakalım fiyata kaç para yazıyor
kaçlira olduğunu sen okuyamıysn kardeşim.senden 1000 lira fazlasını istiyo.okuduğunu anlamaya çalış.illa alınacaksa forumda satış yapan sefa bey var.o daha makul fiyatlar çekecektir beklemek lazım

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Selamun Aleyküm arkadaşlar.
Fiyatlar ön satış fiyatıdır.
Ödeme hesabıma geçtikten sonra siparişleri veriyorum.
Siparişlerin gelmesi 30-60 gün civarıdır.
Orjinal sıfır, kutu ve tüm aksesuarları ile birlikte.
Orjinal kutusu, kablosu ve şarj aleti için ekstra ücret almıyoruz.
Kutulu Full dur cihazlar.
İmei, rom vb. şeyler alıcıya aittir.

Mi6 6/64 gb Modeli
Siyah 1890tl
Beyaz 1970tl
Mavi 2000tl

6/128gb Modeli 2850tl
Hocam bulmak zor ve zahmet ister ama biraz pahalı değil mi ön sipariş fiyatları ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
kaçlira olduğunu sen okuyamıysn kardeşim.senden 1000 lira fazlasını istiyo.okuduğunu anlamaya çalış.illa alınacaksa forumda satış yapan sefa bey var.o daha makul fiyatlar çekecektir beklemek lazım
kardeş almıyorsan bence boş muhabbet yapma.bu işlerden anlamadığını çok belli diyorsun..o fiyatlar xiaominin satış fiyatı sonra çinde kaç tane toptancıdan geçiyor.. adamlar emek harcayıp getiriyor ki fatih kardeşimizin fiyatı forumdaki diğer satıcılardan daha düşük..git oralarda söylen biraz bence..

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
kardeş almıyorsan bence boş muhabbet yapma.bu işlerden anlamadığını çok belli diyorsun..o fiyatlar xiaominin satış fiyatı sonra çinde kaç tane toptancıdan geçiyor.. adamlar emek harcayıp getiriyor ki fatih kardeşimizin fiyatı forumdaki diğer satıcılardan daha düşük..git oralarda söylen biraz bence..
Öncelikle üslubuna dikkat et güzel kardeşim. İşten anlayanıda gördük yeni yetmeleride ama senin gibisine yeni denk geldik.. Her sorunun bir mantığı her cevabın bir adabı vardır. Sen önce soruları amacına göre ayıkla sonrada hangi soruya ne üslupla yanaşacağını öğren ve sonra gel konuşalım..

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Öncelikle üslubuna dikkat et güzel kardeşim. İşten anlayanıda gördük yeni yetmeleride ama senin gibisine yeni denk geldik.. Her sorunun bir mantığı her cevabın bir adabı vardır. Sen önce soruları amacına göre ayıkla sonrada hangi soruya ne üslupla yanaşacağını öğren ve sonra gel konuşalım..

kardeşim ben seninle düzgün konuşabilirim hatta senden özür dileyebilirim. ancak üslubu bozuk olan arkadaşımıza kullandığının gereği olarak o şekilde cevap verdim.. durumu kişiselleştirmesi gereken sen değilsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt