Yardım Evofone rezaleti...

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
İçine sim kaçtı şikayeti ile garantiye gönderdiğim ve çalışır vaziyette olan telefonum için anakart yanmış diye 970 lira kitlediler ne yapmam lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı zaten hiçbir şekilde kurcalamadım neyine anakart yanmış diye para kitlerler anlamadim ki.Benim fikrimce serviste bir halt yediler ve anakartı yaktılar durumu bize kitliyorlar bunun başka açıklaması olmaz ki

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
İçine sim kaçtı şikayeti ile garantiye gönderdiğim ve çalışır vaziyette olan telefonum için anakart yanmış diye 970 lira kitlediler ne yapmam lazım.

Cihazı zaten hiçbir şekilde kurcalamadım neyine anakart yanmış diye para kitlerler anlamadim ki.Benim fikrimce serviste bir halt yediler ve anakartı yaktılar durumu bize kitliyorlar bunun başka açıklaması olmaz ki
Sim kart slotu zarar görmüş olabilir. Bu slot da anakart üzerinde bulunduğu için böyle mi geri dönüş yapmışlardır.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
tüketici hakem heyetine başvurun. hakkınızı arayın.

Oyla:

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7

Kitlemek derken?

Oyla:

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Sim kart slotu zarar görmüş olabilir. Bu slot da anakart üzerinde bulunduğu için böyle mi geri dönüş yapmışlardır.
sim kart slotu zarar görmüş olamaz çünkü nerdeyse hiç krucalamadım bana sadece anakart yanmış dediler

tüketici hakem heyetine başvurun. hakkınızı arayın.
ben de yarın evofone servisine gideceğim zaten bu işinb sonu mahkemeye kadar gider sanırım silme tuşum bzouk hatalı yerleri silemiyorum ksurab bakmayın

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Abuk subuk merakların, suçlusu başkaları değildir... ;) telefonu servisten alıp, dışarıda yaptırmayı deneyin... :(

Oyla:

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Abuk subuk merakların, suçlusu başkaları değildir... ;) telefonu servisten alıp, dışarıda yaptırmayı deneyin... :(
Ben sağlam gönderdiğm telefonun nasıl anakartını yaktıklarına kızıyorum

sim kart içine kaçınca bile çok iyi çalışıyordu kaç saat oyun oynadım nasıl anakartı yanık diyorlar o zaman?

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Anakartın üstündeki herhangi bir parçada yanık oluşmuştur. O parçada anakarta entegre bir parça olduğu için değiştirilmesi için anakartın komple değiştirilmesi gerekmiştir.

Oyla:
Üst Alt