Yardım Evofone rezaleti...

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
İçine sim kaçtı şikayeti ile garantiye gönderdiğim ve çalışır vaziyette olan telefonum için anakart yanmış diye 970 lira kitlediler ne yapmam lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı zaten hiçbir şekilde kurcalamadım neyine anakart yanmış diye para kitlerler anlamadim ki.Benim fikrimce serviste bir halt yediler ve anakartı yaktılar durumu bize kitliyorlar bunun başka açıklaması olmaz ki

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
IMEI de değişiyor anakart değişince.
Bilmiyordum,sağol.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş olsun hocam anakart arızası demişler ama cihaz çalışmıyor dememişler, bence siz gidin hem cihaz verdiğiniz gibi çalışır durumda mı bakın hemde cihazınızı servisin elinden kurtarın. Emin olun büyük bir ihtimal sim kartı içinden çıkartmak haricinde hiç bir işlem gerekmiyordur, düşük bir ihtimal ise çok daha uyguna işi çözecek birini bulabilirsiniz.

Bir çok yorumda bakıyorum anakartın ne şekillerde yanabileceğinden, ne tip durumlar oluşacağından bahsedilmiş.
Cihaz anakart arızası denmesine rağmen, halen çalışır durumda olup olmadığını bilmiyorum ama...
Fakat adamın ısrarla çalışır ve aktif kullanılabilir durumda gönderdim dediği cihaza nasıl olurda anakart arızası deyip üstüne birde kendisi zaten 1000 lira eden bir cihaza 1000 liraya yakın ücret çıkartıyorlar dememiş kimse. Bu noktada tüketicide bir sıkıntı görüyorum ben. Ama bir yandanda tüketicinin bu zihniyetinden dolayı servisin kendince böyle icraatlar yapmasını normal karşılıyorum.

Hayırlısı olsun.
bugün zaten servisin elinden alacağım

Oyla:

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Arkadaşlar cihazı teslim aldım ve cihaz sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve sim kartı algılayabiliyor neden bana sorunlu dediler acaba !!! @
veliazak

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Arkadaşlar cihazı teslim aldım ve cihaz sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve sim kartı algılayabiliyor neden bana sorunlu dediler acaba !!! @
veliazak
Sim slotu sebebi ile anakartı değiştirmek istemişler işte, dün bahsettiğim gibi :)

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
veliazak
üçüncü ve son kez yazıyorum... Sen telefonu o hale getirirsen ülkemizdeki servis/garanti felsefesi bu şekilde davranır...

Maalesef...

Bu ülkede, keşke her şey "olması gereken" şeklinde yürüyor olsa... ;)

Oyla:
Üst Alt