Yardım Evofone dolandırıcığı

Mehmetkuchan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
13
Arkadaslar nerden alacagiz peki cihazi? Evo kotu mui turkiye kvk garanti kotu delta servis kotu. Hepsi mi kotu? Siz nereden aldiniz? Ben f1 poco hedefliyorum. Hatta bugun resmi satici diye mui turkiyeden siparis verdim. Kvk garanti kapsaminda. Sonra ogrendim ki sadece yazilimsal garanti varmis.
Acikcasi ne yapacagimi bilemedim. Nerden kimden alinir?
Kvk Evodan güvenilir bence

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Arkadaslar nerden alacagiz peki cihazi? Evo kotu mui turkiye kvk garanti kotu delta servis kotu. Hepsi mi kotu? Siz nereden aldiniz? Ben f1 poco hedefliyorum. Hatta bugun resmi satici diye mui turkiyeden siparis verdim. Kvk garanti kapsaminda. Sonra ogrendim ki sadece yazilimsal garanti varmis.

Hocam Xiaomi telefonların ilk aldığınız an hariç, kullandıktan bir süre sonra yazılımsal yada donanımsal bir arızayla karşılaştığını pek duymadım , görmedim.Donanımsal bir sorunda genelde çoğu firma garanti dışı bırakıyor.Yazılımsal sorunlarda 100-150 liraya hallediliyor.Bu kadar çok büyütmeyin gözünüzde garanti işini.TÜRKİYE BURASI :))

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
delta garanti ilgileniyornen azindan arkadaslar. ve evo gibi boyle sahtekarliklar da yapmıyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jeal1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Poco f1
Konular
4
Dogukan hocam tamamen hem fikirim. Ancak soyle bir dururmum war. İos kullanicisiyim. Fiyat politikasi yuzunden yeni telefonda ios almayacagim. Xiaomi f1 poco bana data tech sheet ve genel yorumlar olarak cok cazip geldi.
Korkum 2 lira ucuza gidip, kendime 3 lira sorun satin almak. Yoksa her elektronik cihazin kendince sorun ihtimali var. Ben sadece urunu aldim sonra bi baktim kamerasi dokunmatigi va bisi calismiyor. Milletin kapisinda gezmeyeyim hakkimi aramak icin.
Arka planda 10000mah v3 powerbank aldim cepporttan, urun sorunlu. Kimse sallamiyor su ana kadar mesela

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
geçen cuma n11 üzerinden Delta garantili Poco aldım. 2 gündür kullanıyorum. Bir sıkıntı şimdilik yok.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Dogukan hocam tamamen hem fikirim. Ancak soyle bir dururmum war. İos kullanicisiyim. Fiyat politikasi yuzunden yeni telefonda ios almayacagim. Xiaomi f1 poco bana data tech sheet ve genel yorumlar olarak cok cazip geldi.
Korkum 2 lira ucuza gidip, kendime 3 lira sorun satin almak. Yoksa her elektronik cihazin kendince sorun ihtimali var. Ben sadece urunu aldim sonra bi baktim kamerasi dokunmatigi va bisi calismiyor. Milletin kapisinda gezmeyeyim hakkimi aramak icin.
Arka planda 10000mah v3 powerbank aldim cepporttan, urun sorunlu. Kimse sallamiyor su ana kadar mesela

cantara hocam konuyla ilgilenebilirmisiniz rica etsem.
Arkadaş Powerbank hakkında sorun yaşıyormuş .

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocam konuyla ilgilenebilirmisiniz rica etsem.
Arkadaş Powerbank hakkında sorun yaşıyormuş .

Powerbank konusunda dün Jeal1903 hocamla konuşmuştuk hocam. Kendisi bana her hangi bir olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlamadı... Eğer sıkıntının ne olduğunu öğrenebilirsem elbette ki ilgilenmeye çalışırım.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Powerbank konusunda dün Jeal1903 hocamla konuşmuştuk hocam. Kendisi bana her hangi bir olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlamadı... Eğer sıkıntının ne olduğunu öğrenebilirsem elbette ki ilgilenmeye çalışırım.

Jeal1903 Konu hakkında bilgi sahibi olmanıza rağmen sıkıntı nedir ki acaba karalama peşindesiniz acaba cantara hocam dönüşte sağlamış size.

Mehmethan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmethan
Cihazım
Mi 8 lite 128gb
Konular
2
Keşke Xiaomi markası evofone değilde daha köklü daha fazla güven veren 3 kuruşa bakmayıp markasının ismine daha fazla önem veren bir şirketin distribütör'lügü vasıtasıyla ülkemize giriş yapmış olsaydı daha az sorunla karşılaşırdı son kullanıcı
xiaomi ceo'su tüm ürünlerden yüzde 5 kar edecez mottosuna tamamen aykırı hareket sistemi var bir şekilde daha güçlü ve tecrübeli bir firma araya girip Xiaomi anlaşarak evofone işin içinden alınması lazım yada topluca xiaomi mail atıp evofone Xiaomi mottsuna ve felsefesine uymayıp markanın imajına zarar verdiğini haberdar etmek lazım
Çünkü xiaomi gibi her alanda ürün yelpazesi olan bir firmayı evofone layıkıyla temsil edemiyor

Son düzenleme:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Keşke Xiaomi markası evofone değilde daha köklü daha fazla güven veren 3 kuruşa bakmayıp markasının ismine daha fazla önem veren bir şirketin distribütör'lügü vasıtasıyla ülkemize giriş yapmış olsaydı daha az sorunla karşılaşırdı son kullanıcı
zaten evo da resmi distribütör değil

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt