Yardım Evofone dolandırıcığı

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Eğer Evofone resmi distribütör olduysa Xiaomi resmi olarak Türkiye pazarına girmiş demektir. Peki Xiaomi nin global sitesi mi.com da çin dışında adı geçen ve resmi olarak ürün satışı yapılan 22 ülke arasında Türkiye nin olmamasını nasıl yorumlamak lâzım sayın hocam?
Xiaomi hakkında artık yorum yapamıyorum.
Xiaomi şu anda Türkiye'de 2 firma ile çalışıyor. Evo ve Win Telekom'un yan kuruluşu TurkMi. TurkMi de sitesinde distribütör olduğunu yazanlardan birisi. Ancak Xiaomi'nin kendi siteleri üzerinden düzenlediği etkinliklerde dağıttığı hediye telefonların TurkMi tarafından kullanıcıya gönderilmesi, bunların da Xiaomi ile bağlantılı olduklarını gösteriyor.
Xiaomi'nin bir üçüncü firma ile daha görüşme yaptığını biliyorum. Sanıyorum önümüzdeki 14 Şubat'ta açılacak olan 3.Mi Shop ile birlikte herşey biraz daha netleşecektir.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Malum yolla kayıt ve güvenilir satıcılar olduğu sürece şahsen benim için sorun yok... Diğer türlü, distribütör payına, işe yaramaz garantiye verilecek param yok. Öyle olunca benim için xiaomi'nin tercih edilebilirliği azalıyor... :)

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Eğer Evofone resmi distribütör olduysa Xiaomi resmi olarak Türkiye pazarına girmiş demektir. Peki Xiaomi nin global sitesi mi.com da çin dışında adı geçen ve resmi olarak ürün satışı yapılan 22 ülke arasında Türkiye nin olmamasını nasıl yorumlamak lâzım sayın hocam?
Geçen mi a2 - a2 liteı tanıttıkları videoya bakıyordum Xiaomi nin orada konu oraya gelince resim gösterdiler ve Türkiye vardı hocam

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Geçen mi a2 - a2 liteı tanıttıkları videoya bakıyordum Xiaomi nin orada konu oraya gelince resim gösterdiler ve Türkiye vardı hocam
Kendi tanıttıkları video içeriği beni ilgilendirmiyor hocam. Ben Xiaomi nin resmi sitesinden bahsediyorum.

Üst Alt