Rom EURom, MultiRom, globe Rom ve MıuıPro ROM portlanma özellikleri ve tercih önceliği

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
-Hocam eu rom ile globe rom aynı. Globe romda eu rom üzerine istediğiniz birkaç mod yükleniyor.
-Multirom ram ve pil yönünden kaliteli güzel bir romdur.Orijinal rom gibidir,ekstra özellikleri yoktur.Türkçe dil mevcut...
-Miuipro custom rom gibi birçok ekstra özellikler barındıran bir romdur. Başka hiçbir romda bu kadar özellik bulamazsın.Türkçe dil yok...
-Romların hepsi haftalık çin geliştirici sürümü tabanlıdır..
-Miuipro ve multirom kendinden rootlu gelir. Eu romlar rootsuz gelir...
epic rom nedir ya xda da felan gördüm

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Şimdi şöyle bir soru sorayım. Global Beta Miui9 kullanıyorum. Ama son gelen güncellemeler gerçekten berbat. Ram kullanımı uçuyor pil kötü kasmalar da var. Sizce hangi roma geçmeliyim ?

ben eu kullanıyorum mi5 de
sizede yavsiye ederim

mhmtdgn61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note3
Konular
1
Arkadaşları eu rom kullanın kafanız da telefonunuz da rahatlasın, hiç bir sorunu yok diyebilirim, şarj konusunda ekran saati 5 buçum 6 saat rahat görür, Ram kullanımı az, dil sorunu yok denecek kadar az. Tavsiye ederim. Parmak izi hatasız çalışıyor telefon mi5s

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Arkadaşları eu rom kullanın kafanız da telefonunuz da rahatlasın, hiç bir sorunu yok diyebilirim, şarj konusunda ekran saati 5 buçum 6 saat rahat görür, Ram kullanımı az, dil sorunu yok denecek kadar az. Tavsiye ederim. Parmak izi hatasız çalışıyor telefon mi5s

Cidden mi ? Vallaha bu dediklerinden sonra Global Betadan soğudum. Çünkü 650 mb boş ram hiç iç açıcı değil. Developer mı kullanıyorsun stable mı ?

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Benim cihaz mi5 sizin mi5s farklılık gösterebilir
Memnun kalacağınız bir rom arıyorsanız romları test edip kafanıza göre karar vereceksiniz

Vallaha Epic Rom u öneriyorlar fakat sanırım biraz yüklemek zor. Eu romda stabil mi kullanmalıyım yoksa Developer mı ?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
en temizi custom romlardır. miu diyorsan en iyisi eu romlardır stabil olanlar daha iyi tabi bence

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Eu rom u kurdum fakat kasmalar yaşıyorum. Şahsen beğenmedim. Global Betaya döneceğim.
Şu ana kadar hemen tüm miui resmi ve custom romları kullandım ama global kararlı 8.5.6.0 romu kadar seri ve hatasız, aynı zamanda da şarjı çok iyi giden bir rom görmedim. Şu an bu romdayım, tabi ilerleyen zamanlarda daha iyisi çıkana kadar.

Üst Alt