İpucu Eu Tabanlı Rom K20Pro Mi 9T Pro ya çevirmek

Massaka1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Codered hocam sizden yapmanızı istemeden önce eu beta için yaptığınız apkyi yükleyip filigranı cacheye aldıktan sonra stabil apkyı yükledim öyle kullanıyordum. Sonra size pm attım stabil içinde bir apk yapar mısınız diye. Çok sağolun Türk olduğunuzu bilseydim bu kadar çabalamazdım

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam kaynak belirterek kullanın, güle güle kullanın.. Kullandığınız fix i ben yazdım. wait~~

Şans eseri bulmadınız, xiaomi.eu üzerinden pm ile benden düzenleyip paylaşmamı istediniz. Bizzat ben düzenleyip paylaştım. Kaynak belirterek kullanın, güle güle kullanın.. wait~~
Allah'ına kurban senin :)
Ben daha kaynak değil bilseydimdirek seni gösterirdim hocam. Emeğine yüreğine klavyene sağlık . En son güncel halini paylaşın hocam . Konuya ekleyip sizi de etiketleyeyim. Hatta isterseniz bu konu kapatilip siz güncel konunuzu burda açın :)

imageli12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi9 se
Konular
0
eline sağlık valla sen süper birisin ya :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim cihaz mi9t pro ama kamerada k20 pro yazıyor onu nasıl çeviririm rom yükledikten sonra oldu

Son düzenleme:

davutcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Davut
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Hocam kaynak belirterek kullanın, güle güle kullanın.. Kullandığınız fix i ben yazdım. wait~~

Şans eseri bulmadınız, xiaomi.eu üzerinden pm ile benden düzenleyip paylaşmamı istediniz. Bizzat ben düzenleyip paylaştım. Kaynak belirterek kullanın, güle güle kullanın.. wait~~
merhaba birtane de mi9t için paylaşabilirmisin?

Hamza034

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza034
Cihazım
Mi5S
Konular
0
Şans eseri ugraşırken filigranıda hallettim. Nescafe656 konu için sağolun hocam.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu filigranı yükledim dalwinkcache falanda yaptim fakat cameranın adı "5" olarak değişti bildigin 5 yazıyor
Nasil duzeltebilirim

Hakanbkrc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan bkrc
Cihazım
Hakan
Konular
12
Mi roomda deneyen varmı

Hamza034

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza034
Cihazım
Mi5S
Konular
0
Benimki mirom açılış ve cihaz isimleri oldu fakat kamera filigranını yapinca kamera uygulamasinin adi 5 oldu ve hala duzeltemiyorum

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Nescafe656 sayın hocam daha önce çoğu romda kullanıp çalıştırdım fakat revos 9.9.21_v10-9 sürümünü kurduğumda ne yaparsam yapayım değişmiyor. başlangıç simgesini değiştirdim fakat ayarlarda hala k20 pro yazıyor. bi kontrol eder misiniz.

edit: romla alakalı değil de sürümle alakalı olduğunuz baz olalım bence hocam. miui 10larda çalışmıyor olarak mesela

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8

ByCaska

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Caşka
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Konu Codered hocama aittir.
Hemen hemene hepimizin şikayetçi olduğu konu Eu tabanlı bir rom yüklediğimizde telefonumuzun Redmi Logosu açılması ve Ayarlarda K20 Pro görünmesiydi. Gezinirken bir fix gördüm. İçinden gereksiz gördüğüm dosyaları sildim. Tarafımdan denenmiştir. Kullandığım rom eu tabanlı Mi-Room 9.12.12 .Yapılacak işlem çok basit. Linkte verdiğim fix dosyasını twrp,orangefox ne kullanıyorsanız telefona atıp Recovery (TWRP ya da Orange Fox) moduna alıp yüklemek. Yükleme bittikten sonra Dalvik Art Cache ve Cache wipe yaparsanız sorunsuz ve temiz bir fixleme olur.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eu Tabanlı romu 9 T Pro ya çevirici :
Merhaba bu işlemi yaptım ancak ses kademesi 15 e düştü. Eski haline döndürmemizin bir yolu var mıdır acaba? yardımcı olursanız sevinirim...

Üst Alt