Rom Epic_Rom_MI MAX 2_MIUI9_8.2.8_Global_7.1 By Escobar1945

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
hocam rica etsek mido cihazlarda boyle guzel rom yapmaka sansimiz olabilrimi eski epic romlarda 2,3 gun sonra air calismaya bawliyor ekran hassasiyeti duwuyor ama sizin yapdiginiz romu herkes beyeniyor forumda goruyorum mumkunse bizler icinde bir rom yapsaniz;(
redmi note 4 snapdragon clap~~
[doublepost=1520601658,1520601617][/doublepost]hocam rica etsek mido cihazlarda boyle guzel rom yapmaka sansimiz olabilrimi eski epic romlarda 2,3 gun sonra air calismaya bawliyor ekran hassasiyeti duwuyor ama sizin yapdiginiz romu herkes beyeniyor forumda goruyorum mumkunse bizler icinde bir rom yapsaniz;(

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
hocam rica etsek mido cihazlarda boyle guzel rom yapmaka sansimiz olabilrimi eski epic romlarda 2,3 gun sonra air calismaya bawliyor ekran hassasiyeti duwuyor ama sizin yapdiginiz romu herkes beyeniyor forumda goruyorum mumkunse bizler icinde bir rom yapsaniz;(
[doublepost=1520601658,1520601617][/doublepost]hocam rica etsek mido cihazlarda boyle guzel rom yapmaka sansimiz olabilrimi eski epic romlarda 2,3 gun sonra air calismaya bawliyor ekran hassasiyeti duwuyor ama sizin yapdiginiz romu herkes beyeniyor forumda goruyorum mumkunse bizler icinde bir rom yapsaniz;(
Mido için yapmış olduğum rom var zaten
Rom - Epic Rom_HMN4X_mido_v9_8.2.1_Escobar1945
Buradan devam ediniz..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Ahh Keşke Şu Muhabbetlerden Anlayabilseydim De Şu Romu Kurabilseydim :))
Forumda sıkça sorulan sorular bölümünde cevabını aradığınız herşey mevcut öncelikle cihazın botloader kilidini açmak için başvuruda bulunun, sonrasında custom recovery (twrp)kurup hem bu romu hemde farklı romlari deneyebilirsiniz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Bizim Mi Max 2 cilerden kimler yükledi bu romu? Çok yakında yeni AROMA'lı versiyon gelecek....beklemede kalın...
Aromalı version nedir üstadım ben yükledim güncelleme gelmeyince globe rom a döndğm

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aromalı version nedir üstadım ben yükledim güncelleme gelmeyince globe rom a döndğm

Rom o kadar muhteşem ki, güncellemeye mi ihtiyaç var? Ben 3 haftadır aynı romdayım, başka roma gerek yok....Aroma'lı olunca, zipi yükleyince, aroma ekranı gelecek ve istediğiniz özellikleri işaretlemek suretiyle, romda nelerin olmasını istediğinize, siz karar vereceksiniz....

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Rom o kadar muhteşem ki, güncellemeye mi ihtiyaç var? Ben 3 haftadır aynı romdayım, başka roma gerek yok....Aroma'lı olunca, zipi yükleyince, aroma ekranı gelecek ve istediğiniz özellikleri işaretlemek suretiyle, romda nelerin olmasını istediğinize, siz karar vereceksiniz....
Gelsin hemen geçiş yaparız üstadım

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam gereksiz ram ı kullanan bütün şeyleri kaldıran bir rom olsun bu rom ya 4 gb ram var bu güne kadar maximum 2.3 gb ramım boşta kaldı şu cihazda 3.5 gb ram falan boşta kalamaz mı oynadığım oyun kasıyor vallahi mi max 2 de :(
[doublepost=1521070268,1521070183][/doublepost]Keşke mi 6 alsaydım zamanında diyorum sonra skorpi hocamında mi max 2 si olduğu aklıma geliyor ve moralim düzeliyor mi max 2 için kral tabiri kullanınca tansiyonum da normale dönüyor kasan bir oyun olsun diyorum sadece 1 oyuun diğer her şey yolunda :D :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam gereksiz ram ı kullanan bütün şeyleri kaldıran bir rom olsun bu rom ya 4 gb ram var bu güne kadar maximum 2.3 gb ramım boşta kaldı şu cihazda 3.5 gb ram falan boşta kalamaz mı oynadığım oyun kasıyor vallahi mi max 2 de :(
[doublepost=1521070268,1521070183][/doublepost]Keşke mi 6 alsaydım zamanında diyorum sonra skorpi hocamında mi max 2 si olduğu aklıma geliyor ve moralim düzeliyor mi max 2 için kral tabiri kullanınca tansiyonum da normale dönüyor kasan bir oyun olsun diyorum sadece 1 oyuun diğer her şey yolunda :D :D
Umarım çok fazla kasmıyordur oyunda.... Ayrıca Mi 6 ile oynadığınız oyunda MAX 2 deki keyfi alamazdınızki

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Bizim Mi Max 2 cilerden kimler yükledi bu romu? Çok yakında yeni AROMA'lı versiyon gelecek....beklemede kalın...
Bende yükledim ama güncelleme gelmeyince bende Çin Global betaya geçtim. Ortada güncelleme gelecek diye bilgi dahi yok.

Üst Alt