Rom Epic_Rom_MI MAX 2_MIUI9_8.2.8_Global_7.1 By Escobar1945

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bende yükledim ama güncelleme gelmeyince bende Çin Global betaya geçtim. Ortada güncelleme gelecek diye bilgi dahi yok.
1 Şubat dan sonra Çin yeni yıl tatiline girdi, sonra gelen güncellemelerde pek kayda değer bir şey yok ki... O nedenle Sayın Escobar1945 hocamın yapmış olduğu romu aylık güncelleme alacak bir kararlı rom olarak düşünmek lazım... Tabiki yeni Aromalı rom çok daha güzel olacak

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
1 Şubat dan sonra Çin yeni yıl tatiline girdi, sonra gelen güncellemelerde pek kayda değer bir şey yok ki... O nedenle Sayın Escobar1945 hocamın yapmış olduğu romu aylık güncelleme alacak bir kararlı rom olarak düşünmek lazım... Tabiki yeni Aromalı rom çok daha güzel olacak

Escobar1945 hocaya minettarız o ayrı , takipteyim zaten ,yeni güncellemede direk kurarım. Yaptığı iş gerçekten harika. Ben biraz kurcalamayı severim , hele bu ara AOSP'lerde coştu, bir ona bir ona geçip duruyorum :D Tek sıkıntı MİUİ hesap aktivasonu sırasındaki ücretli sms olayı, bu duruma bi çözüm olsa süper olur.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Escobar1945 hocaya minettarız o ayrı , takipteyim zaten ,yeni güncellemede direk kurarım. Yaptığı iş gerçekten harika. Ben biraz kurcalamayı severim , hele bu ara AOSP'lerde coştu, bir ona bir ona geçip duruyorum :D Tek sıkıntı MİUİ hesap aktivasonu sırasındaki ücretli sms olayı, bu duruma bi çözüm olsa süper olur.
Rom yüklemeden önce Full Backup alır ve sonrada sadece datayı restore ederseniz, hesap aktivasyona gerek kalmıyor....ayrıca Max 2 için çıkan tüm Custom romlarda bazı sorunlar var, o nedenle ben hiç birini yüklemiyorum....Ocakta yayınlanmış olan kernel kodları kullanıpta, buna göre bir rom henüz yapılmadı

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Sık rom değiştirenler için soruyorum miui hesabını ne için kullanıyorsunuz? Ben google hesabıyla bile oturum açmıyorum.

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Rom yüklemeden önce Full Backup alır ve sonrada sadece datayı restore ederseniz, hesap aktivasyona gerek kalmıyor....ayrıca Max 2 için çıkan tüm Custom romlarda bazı sorunlar var, o nedenle ben hiç birini yüklemiyorum....Ocakta yayınlanmış olan kernel kodları kullanıpta, buna göre bir rom henüz yapılmadı
Aynı rom olursa data restore yapıyorum, ama mesela pro romdan, epic roma geçerken yapmıyorum
[doublepost=1521094938,1521094811][/doublepost]
Sık rom değiştirenler için soruyorum miui hesabını ne için kullanıyorsunuz? Ben google hesabıyla bile oturum açmıyorum.
Miui cloud smslerden ana ekran yerleşimine ve hatta alarma kadar tam kapsamlı geri alıyor. Her romda tekrar yerleşim alarmlar yada kaybolan smsler gibi sorunlarla uğraşmıyorum.

halikjk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
halikjk
Cihazım
mi max
Konular
2
Aynı rom olursa data restore yapıyorum, ama mesela pro romdan, epic roma geçerken yapmıyorum
[doublepost=1521094938,1521094811][/doublepost]
Miui cloud smslerden ana ekran yerleşimine ve hatta alarma kadar tam kapsamlı geri alıyor. Her romda tekrar yerleşim alarmlar yada kaybolan smsler gibi sorunlarla uğraşmıyorum.
Bunun için miui nin yerel yedeklemesi var, dediğiniz herşeyi yedekliyor. Yeni rom kurmadan önce yedek alıyorum. 10 saniye bile sürmüyor. Daha sonra internetten çekmesini beklemek zorunda da kalmıyorsun.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Allah sizden razı olsun hocam....emeğinize ve elinize sağlık...aslında rom çok önceden bitecekti, ancak benim çok ince eleyip,her şeyin çok iyi olmasını ve çalışmasını istemem nedeniyle maalesef sizi de günlerdir çok yordum…bana göstermiş olduğunuz Peygamber sabrınızdan dolayı size tekrardan teşekkür ediyorum….umarım tüm Mi Max 2 ciler Rom’dan memnun kalır ve vazgeçilmezleri olur…..Saygılarımla

Romu kullanıp inceledikten sonra MIUI.AM mi yoksa EPIC ROM mu fikrinizi söyler misiniz ?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro