Yardım Emmc tamiri yapan var mı ???

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 10
Telefon Modeli
Mi 4 lte
Bootloader Kilidi
Açık
Mi4 lte telefon var elimde sürekli mi yazısına gelip kapanıp açıllıyor..Fastboot moda geçiyor ama recovery malesef geçmiyor.mi flasdan rom yiyor..

Tahminimce emmc çip arızası..tavsiye edeceğiniz tamirci var mı ?

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Ankarada yazan bir arkadasın yanıtı..
Google ye xiaomi yazınca çıkan bir teknik servis..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

GİONEE M5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
0
Arkadaşlar, bende de general mobile discovery elite 32 gb var. Yerelden rom yüklerken telefon kapandı ve tekrardan açılmadı. Fastfood'a giriyor fakat hiç bir şekilde rom yükleyemedim. Pc görmüyor. Bütün driwerlar yüklü. Recovery ye giriyorum ama hafıza kartı desteği olmadığı için birşey yapamıyorum. Acaba mmc arızası mı oldu.

Allure A55 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Arkadaşlar, bende de general mobile discovery elite 32 gb var. Yerelden rom yüklerken telefon kapandı ve tekrardan açılmadı. Fastfood'a giriyor fakat hiç bir şekilde rom yükleyemedim. Pc görmüyor. Bütün driwerlar yüklü. Recovery ye giriyorum ama hafıza kartı desteği olmadığı için birşey yapamıyorum. Acaba mmc arızası mı oldu.

Recovery e giriyosa bence değildir..recovey usb desteği var mı ? Orjinalinde yoksa twrp recovery fkaslayabilirsen fastbootdan onu dene..

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

GİONEE M5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
0
Twrp yi nasıl flash layacağım. Pc ye tanıyamıyorum cihazı. Fastboot mod ta pc ye takıyorum ama görmüyor. Pc cihazı görse bi şekilde halledeceğim. Teşekkürler.

Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Twrp yi nasıl flash layacağım. Pc ye tanıyamıyorum cihazı. Fastboot mod ta pc ye takıyorum ama görmüyor. Pc cihazı görse bi şekilde halledeceğim. Teşekkürler.

Benim telefonumdada benzer bir durum var ama emmc kartım arıza görmemiş Rom yüklerken yanlışlık yaptık ve cihaz şuanda mi logosuna bile gelmiyor. Kapkara bir ekranı var edl modda cihazı qualcoom 9008 olarak görüyor ama bootloader kilitli diye miflash ile global rom yüklenmiyor çin romu yüklemeyi denesem yükler mi?

Oyla:

GİONEE M5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
0
Benim telefonumdada benzer bir durum var ama emmc kartım arıza görmemiş Rom yüklerken yanlışlık yaptık ve cihaz şuanda mi logosuna bile gelmiyor. Kapkara bir ekranı var edl modda cihazı qualcoom 9008 olarak görüyor ama bootloader kilitli diye miflash ile global rom yüklenmiyor çin romu yüklemeyi denesem yükler mi?
Mi cihazlarla ilgili çok bilgim yok ancak, bildiğim kadarıyla cihaza herhangi bir rom yükleye bilirseniz, daha sonra orijinal yada custom rom yükleye bilirsiniz. Cihazları tam anlamıyla pc ye gösterebilmek için herhangi bir romun yüklenmiş olması gerekir.

Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Mi cihazlarla ilgili çok bilgim yok ancak, bildiğim kadarıyla cihaza herhangi bir rom yükleye bilirseniz, daha sonra orijinal yada custom rom yükleye bilirsiniz. Cihazları tam anlamıyla pc ye gösterebilmek için herhangi bir romun yüklenmiş olması gerekir.

Edl modda olduğundan dolayı telefon kapalı kutu ama bilgisayar görüyor :/ Çin romunu yüklememede bootloader kapalı iken mümkünse hemen yükleyeyim

Oyla:

GİONEE M5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
0
Edl modda olduğundan dolayı telefon kapalı kutu ama bilgisayar görüyor :/ Çin romunu yüklememede bootloader kapalı iken mümkünse hemen yükleyeyim
Mi cihazlar hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yetkili hesapsız hiçbir şey yapamazsınız.

Oyla:

greenbird

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
BahadirHan Cihaz Snapdragon işlemcili ise QFIL ile bootloader kilidi kapalı olsa bile stock rom yükleyebilirsin. Bu program ile hemen hemen 100 kez rom yüklemişimdir. Programın ve driverın en güncel sürümlerini indir ondan sonra videodaki adımları takip et. Ortalama 10-15 dakika içinde rom yüklenmiş olur.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt