Sohbet Elveda Xiaomi - Hoş geldin Samsung!

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Hocam şu bahsettiğiniz muhteşem arayüzden birkaç ekran görüntüsü atabilir misiniz rica etsem
Şunu mükemmel arayüz diyen arkadaşlardan biri yanıtlayabilir mi rica edicem. Çünkü epey kötü bir yazılım ve arayüzü bulunan oneui yi kullandım fakat bu yorumlara göre tamamen yepyeni bir oneui geliştirmişler sanırım benim görmediğim.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
One ui de bug ve sorun olabiliyor ama xiaomiden daha az biliyorum. Muhteşem arayüz olayıda bence bir balon çünkü samsung çok dandik neyini sevdiyseniz anlamadım. Genede tercih sizindir hayırlı olsun

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Yerinde bir karar gerçekten tebrik ederim. Tüm yakınlarına Xiaomi aldırdım. Hepsi ayrı bir isyanda. Bende de şu an çağrı bildirimi gelmiyor. Lanet olsun böyle telefona. İphoneden bir daha hayatta vazgeçmeyeceğim.
Teşekkürler hocam umarım sorununuz çözülür.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam şu bahsettiğiniz muhteşem arayüzden birkaç ekran görüntüsü atabilir misiniz rica etsem
Benim şu an kullandığım sürüm OneUi 3.1. Internetde incelemeleri var. Bir bak istersen.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
One ui de bug ve sorun olabiliyor ama xiaomiden daha az biliyorum. Muhteşem arayüz olayıda bence bir balon çünkü samsung çok dandik neyini sevdiyseniz anlamadım. Genede tercih sizindir hayırlı olsun
Teşekkürler. Kullanmadan insan fark etmiyor.

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Yazılım konusunda Xioami vasattır. Güncellemeleri ayrı sorun yüklemeleri de ayrı bir sorundur. Samsung ise güncellemelerini muntazam olarak verir ve yazılım konusunda herhangi bir sorunu pek olmaz ama çok da değişikliğe gitmez aynen olduğu gibi verir.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Yazılım konusunda Xioami vasattır. Güncellemeleri ayrı sorun yüklemeleri de ayrı bir sorundur. Samsung ise güncellemelerini muntazam olarak verir ve yazılım konusunda herhangi bir sorunu pek olmaz ama çok da değişikliğe gitmez aynen olduğu gibi verir.
Hocam valla her ay guncelleme veriyor. Ozellik sunmasa da Google Security Patches geliyor. Xiaomi tepe modellerinde bile 2 ay 3 ayda 1 veriyor nadiren 1 ayda 1 geliyor.

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Çok teşekkürler üstad.

Hocam aslında S21 alma nedenim buydu. S20 alacaktım, neden o kadar çok para vereyim diye düşündüm. Sonra yeni nesil exynoslara baktım. S21-deki exynos S20-e nazaran çok daha iyileştirilmiş. Hem performans, hem genel kullanım. Ama tabii ki bir snapdragon olamaz. Mi 10 Snapdragon 865 kullanıyordu mesela. S21+da daha ısınmayla karşılaşmadım, cihazı 5 saat önce aldım zaten. Ama incelemeler olumlu yöndeydi. Bakalım. Ha bu arada Snapdragonlusu malesef 1-2 ülke haric başka ülkelerde satılmıyor ve getirilmiyor. O yüzden exynos mecbur.
Aslında SM-G780G model numaralı S20 FE de Mi 10 gibi Snapdragon 865 işlemcili, Mediamarkt'da vs. bulunuyor kampanya da oluyor bazen. Tabi sizin telefonla kıyaslanamaz ama yarı fiyatına sonuçta.

Üst Alt