Yardım Ekran pin kodu unuttum

Hoca73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hoca
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Arkadaşlar redmi note 6 Pro telefonun ekran pin kodunu unuttum.Ne yaptimsa hatırlayamadım.format atacam ama içinde çocuğumun fotoları var.yedekleme var mı yok mu bilmiyorum.format atmadan bi çare var mı acaba ekran kilidi için.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Telefonu kapatıp açın açılırken ekranda unlocked yazısı varmı ?

Oyla:

BYsamco*_*

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Hocam üzgünüm bootloader kilidi açılmadan belirttiğimiz işlemleri yapamazsınız. Bootloader kilidi açmak cihazı sıfırlar yani format atmakla aynı işe gelir. Bilgisayara bağlayarak dosyaları aktarmak için bile pin/desen istiyor. Muhtemelen USB hata ayıklama aktif değildir. Hocam elim kolum bağlı bu konuda:(

Oyla:

Hoca73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hoca
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Hocam üzgünüm bootloader kilidi açılmadan belirttiğimiz işlemleri yapamazsınız. Bootloader kilidi açmak cihazı sıfırlar yani format atmakla aynı işe gelir. Bilgisayara bağlayarak dosyaları aktarmak için bile pin/desen istiyor. Muhtemelen USB hata ayıklama aktif değildir. Hocam elim kolum bağlı bu konuda:(
sağolun hocam ne yapayım hepsi gidecek desenize fotoların.garantide yapılma ihtimali var mıdır acaba.bilginiz var mı

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Eğer cihaz kilitli iken bildirim panelini açabiliyorsanız internet ve GPS bağlantılarını açınız. Bir bilgisayardan Google hesabınıza girip cihazımı bul menüsünü bulunuz ya da şu adrese direkt giriniz :

Cihazı kilitle menüsünden yeni bir şifre vererek cihazı kilitleyiniz. Bu sayede cihaz ekranında sizden yeni şifreyi isteyecektir. Şifrenizi girip açabilirsiniz.

Oyla:

Hoca73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hoca
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Eğer cihaz kilitli iken bildirim panelini açabiliyorsanız internet ve GPS bağlantılarını açınız. Bir bilgisayardan Google hesabınıza girip cihazımı bul menüsünü bulunuz ya da şu adrese direkt giriniz :

Cihazı kilitle menüsünden yeni bir şifre vererek cihazı kilitleyiniz. Bu sayede cihaz ekranında sizden yeni şifreyi isteyecektir. Şifrenizi girip açabilirsiniz.
onu yaptım hocam.gps açık nete bağlı.googleden yeri görünüyor.cihazı bulan kişi için mesaj bırakın tel yazın var.şifre kısmı çıkmıyor.hesabımda bir tel daha var onda şifre kısmı açılıyor ama

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
onu yaptım hocam.gps açık nete bağlı.googleden yeri görünüyor.cihazı bulan kişi için mesaj bırakın tel yazın var.şifre kısmı çıkmıyor.hesabımda bir tel daha var onda şifre kısmı açılıyor ama
Mesaj bırakın yaptığınızda orada kilitleme yok mu?

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
sağolun hocam ne yapayım hepsi gidecek desenize fotoların.garantide yapılma ihtimali var mıdır acaba.bilginiz var mı
Garanti derken Sanırım servisi kastettiniz. Onlarda burada paylaşılan yöntemleri deneyeceklerdir Hocam. Photo recover uygulamaları ile şansınızı deneyebilirsiniz. Ben apps olarakta pc uygulaması olarakta (Dr.Fone Android Data Recovery ) denemiştim ama çokta iyi sonuç çıkmadı :( Mi ve ya google yedeklemeniz aktiftir umarım, sorununuz kayıpsız çözülür.

Oyla:

Hoca73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hoca
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Garanti derken Sanırım servisi kastettiniz. Onlarda burada paylaşılan yöntemleri deneyeceklerdir Hocam. Photo recover uygulamaları ile şansınızı deneyebilirsiniz. Ben apps olarakta pc uygulaması olarakta (Dr.Fone Android Data Recovery ) denemiştim ama çokta iyi sonuç çıkmadı :( Mi ve ya google yedeklemeniz aktiftir umarım, sorununuz kayıpsız çözülür.
inşallah şansımı deneyecem artık.telefona acımamda çocukların fotosu gidecek ona yanarım.ilginiz için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu kapatıp açın açılırken ekranda unlocked yazısı varmı ?
yok hocam açılırken mı simgesi geliyor sonra kilit ekranı.yanlış girince de 5-6 dakika kilitlendi diyor

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
inşallah şansımı deneyecem artık.telefona acımamda çocukların fotosu gidecek ona yanarım.ilginiz için teşekkür ederim.
Rica ederim Hocam, çok geçmiş olsun. Keşke daha fazla birşeyler yapabilsek.O anı yeniden yaşamak mümkün olmadığından bazı fotograflar çok değerli oluyor, İnşallah Sizi üzmeyecek şekilde sonuçlanır.

Oyla:
Üst Alt