Ekran parlaklığı

• Konbuyu başlatan Mgxc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 9K

chatin_62

Süper Üye
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
MiMix2/MiNt2
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Konular
99
Forum puanı
5.371
perki arkadaşlar kamera kayıt yaparken ekran uykuya geçebilir mi dokununca uyanacak şekilde tabi. Time Lapse çekiyorum şarjı uzun gitmesi için.
3 saatte şarjı bitiyor doğal olarak.
Ayarlarda böyle birşeye daha önce hiç rastlamadım. Başka kamera uygulamalarında bu özellik yapılabilir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

kerberos

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
Forum puanı
2
Ekran parlaklığı otomatikte değilken parlaklık tamamen kısıldığında ekran tamamen kapanıyor hiç bir şekilde görüntü gelmiyor rastgele ekran parlaklığı ayar kısmını ekran karanlıkken bulup sayısız kere deneyip açmam gerekiyor. Otomatiğe aldığımda da telefon rastgele ekran parlaklığını tamamen kapatıyor yine ekranda hiç bir görüntü vb. gelmiyor parmak iziyle kilidin açıldığını anlayabiliyorum fakat görüntü yine gelmiyor. Kimi zaman 10 saniye sonra kimi zaman da yarım saat sonra ekran parlaklığı kendiliğinden artıp eski haline geliyor. Ekran parlaklığını tamamen kapatıldığında ekran görüntüsünün tamamen gitmesi normal mi yoksa cihaz mı problemli ?

Medyayı Görmek için kayıtlı olmalısınız
Bu videodaki gibi
Hocam sanirim butun note 4'lerde ayni sorun var. Bunu yasamayan arkadaslar yazarsa cok iyi olur. Sadece bizde mi oluyor bilelim en azindan.

Parlaklik manueldeyken bu durumu yasadiginda ses acma + menu tuslarina sirayla basarsan ekran parlakligi maksimuma gelir. Parlaklik otomatikteyken yasadiginda da telefonu isiga yaklastirdiginda acilir.

Chetin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Forum puanı
0
Ben 8.0.3.0 da yaşamıyorum bu sorunu 8.0.4.0 sürümüne has bir sorun herhalde

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Forum puanı
7
Hocam öncelikle ışık sensörünü test edin bence. Sorunun yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu tespit edelim.

Ayarlar/Telefon hakkında bölümüne girip çekirdek sürümü üzerine art arda 7-8 defa tıklayın. Donanım testleri menüsü açılacaktır. Menüden ışık sensörü seçeneğine girip sensörün düzgün çalışıp çalışmadığını bir test edin. Parmağınızla ışık sensörünü açıp kapatarak, aydınlık ve loş ortamlara geçerek değerleri takip edin.
isik sensoru seklinde bir test yok bende. hangisi acaba?? lcd backlight var olabilir mi, isik sensorunu acipnkapatarak demissiniz isik sensoru nerede??
[doublepost=1515708797,1515708315][/doublepost]
Hocam sanirim butun note 4'lerde ayni sorun var. Bunu yasamayan arkadaslar yazarsa cok iyi olur. Sadece bizde mi oluyor bilelim en azindan.

Parlaklik manueldeyken bu durumu yasadiginda ses acma + menu tuslarina sirayla basarsan ekran parlakligi maksimuma gelir. Parlaklik otomatikteyken yasadiginda da telefonu isiga yaklastirdiginda acilir.
ses artirma ve sol alttaki menu tusu dogru mu anliyorum? yapiyorum parlaklik degismiyor alakasiz....

Kurtdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orhan Şahin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Forum puanı
0
Ekran parlaklığı otomatikte değilken parlaklık tamamen kısıldığında ekran tamamen kapanıyor hiç bir şekilde görüntü gelmiyor rastgele ekran parlaklığı ayar kısmını ekran karanlıkken bulup sayısız kere deneyip açmam gerekiyor. Otomatiğe aldığımda da telefon rastgele ekran parlaklığını tamamen kapatıyor yine ekranda hiç bir görüntü vb. gelmiyor parmak iziyle kilidin açıldığını anlayabiliyorum fakat görüntü yine gelmiyor. Kimi zaman 10 saniye sonra kimi zaman da yarım saat sonra ekran parlaklığı kendiliğinden artıp eski haline geliyor. Ekran parlaklığını tamamen kapatıldığında ekran görüntüsünün tamamen gitmesi normal mi yoksa cihaz mı problemli ?

Medyayı Görmek için kayıtlı olmalısınız
Bu videodaki gibi
sonuç ne oldu? aynı sorun bende de var, note 5a prime, beta rom yüklü. nasıl çözdünüz?

Üst Alt