İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

wiizi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
mi6
Konular
8
Makus talih çok çinli satış siteleri bile 54-61 fiyat aralığında Türkiyede bu fiyata gelmez artık.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Makus talih çok çinli satış siteleri bile 54-61 fiyat aralığında Türkiyede bu fiyata gelmez artık.

Baseus 0.3mm Thin Full Coverage Protective Glass For Xiaomi 8 8 SE Screen Protector 3D Surface Tempered Glass For Xiaomi 8

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Nilkin cam geldi. Ilk once cok ince ve sert. Centik kismi bos ve kurulumu coooookk zorr. Tamperli camlar ekrani tam kapliyor diye yapistirmak kolay.amma centik kismini ve kenarlarin ayni olmasi icin bu cami simmetrik kurmak sart ve cok zor.tam 7 kere taktim cikardim amma yapiskani cok iyi oturdu. MOFI kilifimla telefon sahane gorunuyor. Ayrica Nilkin ne yapmis aga be. bir paketleme geldi sanirsin 300 dolarlik bir sey almisim. Kalitesini hiss etdiriyor. Kaplar felan, iç içe gecmiş adam kutuyu açınca içindan cam yerine başka bir şey mi çikcak diye heyecanlaniyo :D

Aliexpress uzerinden Nilkinin kendi resmi sayfasindan H+PRO aldim.10 dolar felan. Bence deger. centikin acik kalmasi da baya hos oldu sensorlari kamerayi falan silebiliyorum rahat .Tamperli cam ekrani full kapliyo bu full kaplamiyo kenarlarda 2 mm felan yer kaliyo.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Nilkin cam geldi. Ilk once cok ince ve sert. Centik kismi bos ve kurulumu coooookk zorr. Tamperli camlar ekrani tam kapliyor diye yapistirmak kolay.amma centik kismini ve kenarlarin ayni olmasi icin bu cami simmetrik kurmak sart ve cok zor.tam 7 kere taktim cikardim amma yapiskani cok iyi oturdu. MOFI kilifimla telefon sahane gorunuyor. Ayrica Nilkin ne yapmis aga be. bir paketleme geldi sanirsin 300 dolarlik bir sey almisim. Kalitesini hiss etdiriyor. Kaplar felan, iç içe gecmiş adam kutuyu açınca içindan cam yerine başka bir şey mi çikcak diye heyecanlaniyo :D

Aliexpress uzerinden Nilkinin kendi resmi sayfasindan H+PRO aldim.10 dolar felan. Bence deger. centikin acik kalmasi da baya hos oldu sensorlari kamerayi falan silebiliyorum rahat .Tamperli cam ekrani full kapliyo bu full kaplamiyo kenarlarda 2 mm felan yer kaliyo.

Bu konuda anlatılan Baseus ekran koruyucudan önce ben de bahsettiğiniz Nillkin'i kullanıyordum. Siz Nillkin'den bu şekilde etkilendiyseniz Baseus sizi uçurur.

Baseus'ın dokunma hissi çok daha iyi. Uygulaması da çok daha kolay. Nillkin daha sert. Özellikle Mi8 gibi tuşsuz telefonlarda gesture kullanılıyor ise alttan çekme hareketinde ya da yanlardan kaydırma hareketinde Nillkin gibi koruyucular parmağa takılıyor, Baseus'da ise direk telefonun camına dokunuyormuşsunuz gibi yumuşak ve pürüzsüz. Bahsettiğiniz Nillkin ile bu Baseus karşılaştırılamaz bence ama güle güle kullanın... Yes~~

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Harbi güzelmiş ben İzmir Çankaya bit pazarında çaycının karşısında kocaman bir aksesuarcı var ordan 30 liraya aldım ama üstü çentikli onun bu daha iyiymiş bu arada aldığımda incecik görünmüyor bile mix 2 s inde var orda arkadaşlar izmir de yaşayıp arayan varsa tavsiye ederim ben iki tane alınca 50 verdim indirim isteyin sizde :))

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bu konuda anlatılan Baseus ekran koruyucudan önce ben de bahsettiğiniz Nillkin'i kullanıyordum. Siz Nillkin'den bu şekilde etkilendiyseniz Baseus sizi uçurur.

Baseus'ın dokunma hissi çok daha iyi. Uygulaması da çok daha kolay. Nillkin daha sert. Özellikle Mi8 gibi tuşsuz telefonlarda gesture kullanılıyor ise alttan çekme hareketinde ya da yanlardan kaydırma hareketinde Nillkin gibi koruyucular parmağa takılıyor, Baseus'da ise direk telefonun camına dokunuyormuşsunuz gibi yumuşak ve pürüzsüz. Bahsettiğiniz Nillkin ile bu Baseus karşılaştırılamaz bence ama güle güle kullanın... Yes~~

Ben aliexpress uzerinden aliyorum Baseus bulamadim orda nilkin aldim. Full tamperli cam daha iyidir fazla kalin diyilse tabii
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konularda behs edilen Baseus cam bu mu ?

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Ben aliexpress uzerinden aliyorum Baseus bulamadim orda nilkin aldim. Full tamperli cam daha iyidir fazla kalin diyilse tabii
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konularda behs edilen Baseus cam bu mu ?

Evet, yukarıda linkini vermiştim... Baseus, 0.3mm, Nillkin 0.33mm olması lazım...

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Evet, yukarıda linkini vermiştim... Baseus, 0.3mm, Nillkin 0.33mm olması lazım...

H+Pro Nilkin 0.2 mm daha ince o zaman. Yorumlari okudum kenarlardan 0.5 mm kadar apariyomus o iyi olmadi. Siparis edicektim az kalsin

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Benim telefonda çizikler ciddi anlamda başladığı için iyi bir ekran koruyucusu alana kadar linkteki ürünü sipariş verdim . Daha sonra yurtdışından nilkin almak istiyorum ince olan versiyonundan .

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Bu telefonda ve önceki telefonlarımda bir çok ekran filmi kullandım. Genel görüşüm ekranın kendi dokunma hissinin hiç bir şeye değişilemeyeceği yönündeydi ve hiç ekran filmi kullanmamaya karar vermiştim. Nillkin bile buna dahil. Fakat bu Baseus bu görüşümü yıktı, çok çok iyi dokusu...

Üst Alt