İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Garip, iki gün önce kendi sitelerinden aldım ben, hiç bir sorun yok, bugün uyguladım. Ürünün sorunlu olduğunu ve tüm stoğun böyle olduğunu nasıl anlıyorlar acaba, kutusu açılabilecek bir ürün de değilki...
Bende öyle düşünüyorum hatta
"forumda birkaç kişi bu ürünü almış ve gayet memnun kullanıyorlar" dedim fakat aldığım yanıt "ımmm bilemiyorum" oldu .
Büyük ihtimalle ellerindeki stok bitti ve o şekilde geri dönüş yapmiyim diye yalan söylediler .

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sheeper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Iphone
Konular
3
Merhaba ben de aynı siteden Baseus ekran koruyucuyu aldım. Gayet güzel paketlenmiş güzel ürün ancak ya ben beceremedim ya da ekran daha daraldı gibi geldi. Acaba çıkarıp tekrar uygulamak mümkün mü? Yoksa 55tl boşa gitmiş olacak.

Ekli dosyalar

• IMG_0058.JPG
    IMG_0058.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 141
  • IMG_0057.JPG
    IMG_0057.JPG
    2,7 MB · Görüntüleme: 142
  • IMG_0059.JPG
    IMG_0059.JPG
    964,4 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_0060.JPG
    IMG_0060.JPG
    1,9 MB · Görüntüleme: 155

PHI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba ben de aynı siteden Baseus ekran koruyucuyu aldım. Gayet güzel paketlenmiş güzel ürün ancak ya ben beceremedim ya da ekran daha daraldı gibi geldi. Acaba çıkarıp tekrar uygulamak mümkün mü? Yoksa 55tl boşa gitmiş olacak.
Çıkarıp tekrar uygulamak mümkün değil. Çıkarırsanız muhtemelen özelliği gitmiş olur tekrar yapışmaz.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Ben ikinci seferde oturtmayı başarmıştım ama çektiğin sol tarafındaki boşlukta mercimek tanesi kadar baloncuk olmuştu o yüzden tak çıkar yapmanı önermiyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15

Ekran iki taraftan da yaklaşık yarım milim daralıyor, ona yapacak birşey yok maalesef boşuna çıkartmayın. Yes~~

sheeper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Iphone
Konular
3
Bana yarım milimden fazla geldi, soldan biraz içeride taktıysam bile sağdan da ekranın birazı kapandı (ekşi sözlükteki yazılar çok kenarda kaldı resimde). O yüzden çok beğenemedim kılıfı. Yine benim takmamla mı ilgili bilmiyorum ekran kapalıyken uyandırmak için üzerine çift tıklayınca açılıp kapatıyor kendini yine ekranı. Koruması eminim çok iyidir ama sorunları olduğu aşikar. Yoksa altı üstü bi ekran koruyucu tabi.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-09-07 at 10.41.09.jpeg
    WhatsApp Image 2018-09-07 at 10.41.09.jpeg
    232,5 KB · Görüntüleme: 144

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Bana yarım milimden fazla geldi, soldan biraz içeride taktıysam bile sağdan da ekranın birazı kapandı (ekşi sözlükteki yazılar çok kenarda kaldı resimde). O yüzden çok beğenemedim kılıfı. Yine benim takmamla mı ilgili bilmiyorum ekran kapalıyken uyandırmak için üzerine çift tıklayınca açılıp kapatıyor kendini yine ekranı. Koruması eminim çok iyidir ama sorunları olduğu aşikar. Yoksa altı üstü bi ekran koruyucu tabi.

Hoparlöre bakınca çok da kaydırmamışsınız gibi görünüyor. Çift tıkla ekran açma bende sorunsuz çalışıyor... Ekşi Web mi bu? Uygulamada nasıl?

sheeper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Iphone
Konular
3
Biraz kaydırdım simetrik olmadı zaten ama geniş kalan tarafı bile biraz örtülü gibi, ekran daralmış gibi, siyah alandansa şeffaf olmasını tercih ederdim yanların. Ekşicep uygulaması bu, girintiyi göstermek için uygulamada çektim. Eğer ki orijinal ürün buysa pek tavsiye edemem ben.

yurul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Stok tükenmiş gözüküyor başka yerde de 99tl diyor var mı alabileceğimiz bir yer?

buzutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Iphone
Konular
22
Akıllıphone'da stok tükenmiş, gittigidiyor'da 99 tl'ye satılıyor. Biz gelene kadar kalmamış. Başka nereden alabiliriz?

Üst Alt