Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Maalasef hocam yine kontrol ettim denedim; cihaz mi logosu kısmında kalıyor. Magisk kaldır yükle modül dene bootloop oldu açılmadı falan derken bugün elli kez yükle kaldır yapmışımdır. Farklı sürümler farklı modüller yok bu dolby bir tek viper ile birlikte sunulan konuda yüklendi. O da 20.3'te yüklendi. 20.1 de Hi-Fi yükleniyor. Çabalarım sonucu az önce bir sürü şey yaparak viper yüklemeyi başardım. Viper yeterli gibi duruyor ama bilemedim belki Hi-Fi ile Viper'ı 20.1 de yükleyip üstüne 20.3 güncelleme yapıp dolby atabilirim. O da düz dolby atmos sanırım yeni sürüm değil :)
Dolby gibi popüler bir uygulama için eminim, kısa sürede bu sorunu gidermek için birileri bir çözüm üretecektir. Uygulamanın ne olduğu, ne işe yaradığından çok, neden nasıl olmaz stres yaratıyor. Denenebilecek herşeyi denediniz, yeni bir sürüm beklemek gerekiyor sanırım. :)

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Hocam, ben denedim her şey güzel gitti gibi magiskte de kuruldu gözüküyor ama ana ekranda dolby uygulaması yok aynı zamanda ayarlar - uygulamalar kısmında da gözükmüyor uygulama. Kısaca bende çalışmadı bir defa denedim talimata uygun olarak yapıldı.

Mi 6 - Miui eu beta 20.1.16

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam, ben denedim her şey güzel gitti gibi magiskte de kuruldu gözüküyor ama ana ekranda dolby uygulaması yok aynı zamanda ayarlar - uygulamalar kısmında da gözükmüyor uygulama. Kısaca bende çalışmadı bir defa denedim talimata uygun olarak yapıldı.

Mi 6 - Miui eu beta 20.1.16
Hocam Magisk manager versiyonunuzu tekrar kontrol eder misiniz(7.4 olmalı). Uygulamanın magiskte kurulu modül olarak görünmesine rağmen ana ekrana gelmemesinin sebebi, genellikle Magisk manager 7.4 üstü sürümünün kurulu olması.

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Hocam Magisk manager versiyonunuzu tekrar kontrol eder misiniz(7.4 olmalı). Uygulamanın magiskte kurulu modül olarak görünmesine rağmen ana ekrana gelmemesinin sebebi, genellikle Magisk manager 7.4 üstü sürümünün kurulu olması.

magisk 20.3

magisk manager 7.5.1

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
magisk 20.3

magisk manager 7.5.1
Hocam Konu mesajında da anlattığım gibi magisk manager 7.4 - magisk 20.1- Audio Modification Library 2.4 sonrası sürümler kurulumda sorun çıkmaktadır. Konuda ilgili sürümlerin linkleri mevcuttur. Kurulumu yaptıktan sonra uygulamaların hepsinin güncellemesini yaparak sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Ama kurulum için uygulamaların ve modüllerin konuda verilen versiyonlarını kullanmak şart.

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
MarcoPasha hocam emeğine saglık anlattıgın gibi uyguladım fakat sonuc olumsuz.
magisk versiyonuda düsürdüm yinede olmadı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videoda anlatılan sekilde yaptım sorunsuz bir sekilde kuruldu
mi9t pro mirom 20.1.21 beta

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
MarcoPasha hocam emeğine saglık anlattıgın gibi uyguladım fakat sonuc olumsuz.
magisk versiyonuda düsürdüm yinede olmadı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videoda anlatılan sekilde yaptım sorunsuz bir sekilde kuruldu
mi9t pro mirom 20.1.21 beta
Güle güle kullanın hocam. Yes~~ Farklı bir Dolby versiyonu, çalışıyor ve ihtiyaçları karşılıyor olması yeterli. :) Olmuyor diye pes etmektense, aramaya devam etmek her zaman sonuç veriyor.Yes~~

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Dolby gibi popüler bir uygulama için eminim, kısa sürede bu sorunu gidermek için birileri bir çözüm üretecektir. Uygulamanın ne olduğu, ne işe yaradığından çok, neden nasıl olmaz stres yaratıyor. Denenebilecek herşeyi denediniz, yeni bir sürüm beklemek gerekiyor sanırım. :)
Hocam sonunda yaptım angel~~ İnat ettim sanırım iyice. Konunun sonunda ki diğer Dolby sürümü baz alacak şekilde yapınca oldu. 20.1 ve 7.4 sürümleri şeklinde. Mi 8 başarıyla yüklendi.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam sonunda yaptım angel~~ İnat ettim sanırım iyice. Konunun sonunda ki diğer Dolby sürümü baz alacak şekilde yapınca oldu. 20.1 ve 7.4 sürümleri şeklinde. Mi 8 başarıyla yüklendi.
Çok sevindim Hocamdance~~ Keyifle güle güle kullanın. Azmin elinden kurtuluş yok. Yes~~

Üst Alt