Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emper0r

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
MI 8 SE
Konular
5
Aosp romda deneyen var mı?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Mi max 3, mi room beta 20.3.26 son sürüm mevcut su an cihazimda. Yaklaşık 3 aydir belki daha fazla Dolby Digital Plus kullanamıyordum Mi room güncellemeleri ve Magisk guncellemelerini sürekli yaptığım icin. Bir kaç yöntem denemiştim dolby icin forumdaki konularla ve hatta viper 4 da kurmak isteyip hep başarısız olmustu uygulamalar calismakta. Çok fazla da üzerine düşmeyip bu güne kadar kullandım. Eksikliğini çok fazla hissediyordum lakin.

Bir kaç gün önce forumda ki dolby 7.2 yi sadece magiskten kurdum hiç bir modül olmaksizin ve direk calisti oncelikte o arkadasa da teşekkür ediyorum buradan. Şu an konuda belirtilen Dolby Atmos 5 ve Audio mod ile birlikte kurdum.

Mi Hybrid Pro 2 HD kulak içi, Usb audio player pro, Dolby atmos ve Dolby digital plus hepsinin birbiriyle mükemmel uyum içinde çalışması sonucuyla şu an kulaklarım, beynim ve kalbim muhteşem bir orgasm yaşamakta (su an ofisteyim ve evde Lg Hi-fi plus Usb Dac ile deneyemedim, deneyip orgasm katsayısını arttırıp unutmazsam konuya eklerim) Ekteki görsellere bakarsanız ne demek isteğimi anlayacaksınız. Tüm foruma ve konuda emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Severek takip ediyorum fazla aktif değilim ama bundan sonra fırsat bulabilirsem aktif olacağım umarım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
Mi 6 eu stabil 11.0.5 kullanıyorum. Bunu kurduktan sonra gcam çalışmaz hale geldi. Ne alaka bende çözemedim sormayın happy~~. Kaldırınca gcam düzeldi.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Mi max 3, mi room beta 20.3.26 son sürüm mevcut su an cihazimda. Yaklaşık 3 aydir belki daha fazla Dolby Digital Plus kullanamıyordum Mi room güncellemeleri ve Magisk guncellemelerini sürekli yaptığım icin. Bir kaç yöntem denemiştim dolby icin forumdaki konularla ve hatta viper 4 da kurmak isteyip hep başarısız olmustu uygulamalar calismakta. Çok fazla da üzerine düşmeyip bu güne kadar kullandım. Eksikliğini çok fazla hissediyordum lakin.

Bir kaç gün önce forumda ki dolby 7.2 yi sadece magiskten kurdum hiç bir modül olmaksizin ve direk calisti oncelikte o arkadasa da teşekkür ediyorum buradan. Şu an konuda belirtilen Dolby Atmos 5 ve Audio mod ile birlikte kurdum.

Mi Hybrid Pro 2 HD kulak içi, Usb audio player pro, Dolby atmos ve Dolby digital plus hepsinin birbiriyle mükemmel uyum içinde çalışması sonucuyla şu an kulaklarım, beynim ve kalbim muhteşem bir orgasm yaşamakta (su an ofisteyim ve evde Lg Hi-fi plus Usb Dac ile deneyemedim, deneyip orgasm katsayısını arttırıp unutmazsam konuya eklerim) Ekteki görsellere bakarsanız ne demek isteğimi anlayacaksınız. Tüm foruma ve konuda emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Severek takip ediyorum fazla aktif değilim ama bundan sonra fırsat bulabilirsem aktif olacağım umarım
Detaylı geri dönüşünüz için teşekkür ederim Yes~~ Deneyimlerinizin devamını da bekleriz.
Yardımımız dokunduysa ne mutlu. :) İşitmekle duymak arasındaki farkı hisseden, birilerini görmek ayrıca çok iyi geldi.
Ayrıca 7.2 yi paylaşan Monalte33 hocama da teşekkür ederiz.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Detaylı geri dönüşünüz için teşekkür ederim Yes~~ Deneyimlerinizin devamını da bekleriz.
Yardımımız dokunduysa ne mutlu. :) İşitmekle duymak arasındaki farkı hisseden, birilerini görmek ayrıca çok iyi geldi.
Ayrıca 7.2 yi paylaşan Monalte33 hocama da teşekkür ederiz.
Rica ederim hocam yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Eu stabil mi9t de magisk 20.3 sürümüyle sorunsuz kurdum ve iyi çalışıyor. Normal Dolby yoktu bende. Magisk 20.3 ten midir anlamadim normal dolby kuruyordum ama hata veriyordu. Şu an sadece bu dolby atmos kurulu. Üstad MarcoPasha ın eline sağlik.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Eu stabil mi9t de magisk 20.3 sürümüyle sorunsuz kurdum ve iyi çalışıyor. Normal Dolby yoktu bende. Magisk 20.3 ten midir anlamadim normal dolby kuruyordum ama hata veriyordu. Şu an sadece bu dolby atmos kurulu. Üstad MarcoPasha ın eline sağlik.
Estağfurullah Hocam. Sağolun. Yardımımız dokunduysa ne mutlu. :) Keyifle kullanmanızı dilerim.
Dolby Digital Plus Magisk 20.3 sorun çıkarıyor. Ama konudaki 2. ve 3. yöntem ile Dolby v7 sürümlerini denemiş miydiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt