Yardım Dokunmatik algilamiyor

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Cihazın xiaomi mi5 dokunmatik zaman zaman algılamıyor birkaç saniye sonra kendine geliyor internetten araştırdığım kadarıyla lgd panel kullanan cihazlarda bu problem görünüyormuş aynı problemi yaşayan var mi?Garantiye yollamaliyim?

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Arkadaşlar tekrar merhaba cihaza yazılım atıldı geldiğinde baktım hala donmalar var güya 4 saat test etmişler ve arızaya rastlanmamış.tekrar görüştüğümde cepportaki yetkili donanımsal olmadığı konusunda ısrar etti yani anlayacağınız elimde kaldı cihaz ne yapacagimi bilmiyorum

Son düzenleme:
Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Geçmiş olsun Ne yalan söyleyeyim bende
Dokunmatik ten hiç memnun değilim

Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Süleyman bende donmalar olmuyor fakat dokunmatikten hiç memnun değilim özellikle Sony'den mi ye geçtiğim iyi olmamış herhalde çünkü sonynin ki gerçekten çok hassastı bunda sağa sola menü geçişleri yani sağa sola yapılan hareketler gerçekten adamı öldürüyor çift tıklama ekran bazen alıyor bazen almıyor insanı tedirgin ediyor masanın üstünde iken bastırmatik gibi oluyor elimdeyken daha hassas oluyor İnan anlamış değilim yazılımla düzelir dedim 8.2 ye güncelledim ama bunda da pek bir fark göremedim yani nasıl bir stabil Rom anlamış değilim iki tane almıştık diğer arkadaşımın ki de aynı hani diyeceğim sadece bende mi problem var yok onunki de aynı sitede çoğu kişi de zaten aynı problemden dertli

Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
hocam bootloader kilidini açıp başka romlarda da deneyin derim örneğin lineage os offical sürümünde deneyebilirsiniz.
lazye o romdan memnun musun stabil kullanmışsındır zaten onunla kıyasladığın zaman bahsettiğimiz sıkıntılar gitmiş mi

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
lazye o romdan memnun musun stabil kullanmışsındır zaten onunla kıyasladığın zaman bahsettiğimiz sıkıntılar gitmiş mi
hocam ben başka bir cihaz kullanıyorum lineage her zaman saf ve akıclık üzerine kurulmuş bir cusom romdur deneyin derim . Ben sorununuzun yazılımsal olduğunu düşünüyorum

Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
hocam ben başka bir cihaz kullanıyorum lineage her zaman saf ve akıclık üzerine kurulmuş bir cusom romdur deneyin derim . Ben sorununuzun yazılımsal olduğunu düşünüyorum
Cevap için teşekkürler yardımcı oldun eyvallah

Oyla:

canygrlp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi 5
Meslek
Doktor
Konular
5
hocam bende de aynı durum var garantiye gönderdim Sizin cihazınızda son durum nedir?

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Su an değişim yapmaları icin uğraşıyorum tekrar gonderecegim cihazı tekrar baksinlar donanımsal olduğunu anlasinlar yoksa tüketici hakem heyetine başvuracağım siz de sureci bizlerle paylasirsaniz güzel olur bir tane daha konu açtım bununla ilgili oradan da takip edebilirsiniz cepport'an aldigim mi5 sorunlu mağdur oldum baslikli

Oyla:
Üst Alt