Yardım Dokunmatik algilamiyor

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Cihazın xiaomi mi5 dokunmatik zaman zaman algılamıyor birkaç saniye sonra kendine geliyor internetten araştırdığım kadarıyla lgd panel kullanan cihazlarda bu problem görünüyormuş aynı problemi yaşayan var mi?Garantiye yollamaliyim?

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Bende de sağa sola gidiş gelişlerde sıkıntı var Özellikle Alışveriş sitelerinde sağa sola çevirmemiz gereken menülerde parmağımın boşa gittiğini görüyorum Mesaj yazmada da sıkıntı var Klavye geç geliyor yani imlecin yanıp söndüğü yere tıklamayı algılamayın için bir gecikmeye yaşanıyor klavye ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum İki cihaz almıştık ikisininde durum maalesef aynı bende garantiye göndermeyi düşünüyordum fakat çoğu kişide aynı sıkıntıyı duyunca mi5 in dokunmatiğine olan güvenim kırıldı bundan önceki cihazım z3 tü dokunmatiği iyi mi5 e göre çok çok iyi idi mi5 cihazı on numara performans olarak çok beğendim fakat bu noktada sınıfta kalıyor bence

Oyla:

MEHMET ALTUN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
Dokunmatik sorunu bende de var ama benimki açıp kapatınca düzeliyor 52 saat normal çalışıyor bu süre sonunda tekrardan algilamamaya başlıyor tekrar açıp kapatınca aynı süre içinde sıkıntı yapmıyor sanki 52 saat sonra bir program devreye giriyor oda dokunmatigi etmiyor gibi bende servise yollamayı düşündüm fakat delta servis şikayetlerini okuyunca açıkçası şimdilik vazgeçtim şikayet.com dan benimde durum bu

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Yazdığınız mesajlar için teşekkürler arkadaşlar umarım sorun yazilimsaldir cihaz iki haftalık iade değişim yaparlar mı diye soracagim artık bakalım eğer garantiye bu sebeple gönderen varsa cevaplarınızi bekliyorum

Oyla:

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Mi5 kullanıyorum, dokunmatik algılama sorunu bazen oluyor benim cihazda, bunun nedeni olarak, koruyucu olarak taktığım camın yağlanması ve yan sanayi kablo ile şarj ederken algılama sıkıntı yaratıyor. Bazı programların da uyumsuzluk yaratması ekranın tepki süresine etki ettiğine rasladım. Bilgi olsun diye belirtmek istedim.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Şimdi telefonu aldığım cepport ile konuştum yazilimsaldir gönderin yazılım atarız dediler bakalım sonuç ne olacak

Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Şimdi telefonu aldığım cepport ile konuştum yazilimsaldir gönderin yazılım atarız dediler bakalım sonuç ne olacak
Süleyman arkadaşım yazılım yüklenip kullandıktan sonra neticeyi yazarsan seviniriz düzelirse bizde yükletiriz

Oyla:

MEHMET ALTUN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
Süleyman arkadaşım senin mi5 in sürümü nedir. Birde hangi yazılımı yükleyeceklermiş ?

Oyla:

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Merak ettiğim konu şu
* dokunmatik mi5 lerde kronik sorun mu
*Kronikse herkeste olması lazım
*Herkes şikayet etmediğine göre sorun bizim cihazlarda
*Eğer yazılımla halledilecekse hangi sürüm stabil
*Yada başta niye böyle bir yazılım sorunu ile biz bu cihazları aldık
*Şuan kullandığımız 8.1.2 yi tekrar yükleyip
yollayacaklarsa bence boşa uğraşmayalım..
Sorunu olan arkadaşlar ne dersiniz aklımda deli sorular....

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Ben de anlamadım bendeki yazılım guncel zaten dedim o da biz de makinesi var her markada boyle sorunlar oluyor dedi ne yazılımı bir fikrim yok cihazı gonderecegim cepporta eger olmazsa değişim isteyeceğim cihazın iki haftası dolmadı inşallah yazılımsaldır sizi haberdar ederim

Oyla:
Üst Alt