Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
whatsapp web e giriş yapabilen oldu mu, yoksa sadece ben mi giremiyorum :)

benhmu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Urhan
Cihazım
Poco x3
Meslek
SHU
Konular
14
bende yapamadım gerçi çokta araştırmadım ama sanırım giriş yapılamıyor

26davut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davut
Cihazım
gmd elite
Konular
0
hocam elınıze saglık bı sorum olucak ılk defa rom atıyorum gaapsı flasladıkdan sonra yenıden baslatıyoruz kuruluma gecıyor dırek recoverye gecmıyo fıxı flaslayamadım yanı fıxı flaslamaz ısem ne olur? tesekkur ederım sımdıden hayırlı geceler hayırlı cumalar tum forum uyelerıne...

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Yok hocam her türlü denedim ama maalesef olmuyor :(
Onun için yapacak birşey yok build çıkartan Heavenke. biz sadece port ediyoz 6.2.26 sürümde denicem onda çalışır mı bilmiyorum

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
hocam elınıze saglık bı sorum olucak ılk defa rom atıyorum gaapsı flasladıkdan sonra yenıden baslatıyoruz kuruluma gecıyor dırek recoverye gecmıyo fıxı flaslayamadım yanı fıxı flaslamaz ısem ne olur? tesekkur ederım sımdıden hayırlı geceler hayırlı cumalar tum forum uyelerıne...
Rom kurduktan sonra tekrar güç tuşu+ ses açma tuşuna aynı anda bas twrp açılır yükle de fix si yükle yükleme bitince sol altta dalwik cace yazicak tıkla ona çubuğu çek sağa işlem bitince sistemi yeniden başlta tıkla. O fix sadece çoğu yerin Türkçe olması için yapılmıştır ister flaşla ister flaşlama orası sana kalmis

ibrahim51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Discovery
Konular
0
Hocam ellerine sağlık.guzel olmuş.benim sorunum.youtube uygulamasında 360p kalitesinden yukarı bir seçenek yok.yani 480 720 1080p gibi bunlar gorukmuyor.ne yaptıysam olmuyor.birde kişi listem gitti.youtube uygulamasını sistemden sildim yeni durumunu yukledim gene aynı.360p yukarısı gorukmuyor.

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Hocam ellerine sağlık.guzel olmuş.benim sorunum.youtube uygulamasında 360p kalitesinden yukarı bir seçenek yok.yani 480 720 1080p gibi bunlar gorukmuyor.ne yaptıysam olmuyor.birde kişi listem gitti.youtube uygulamasını sistemden sildim yeni durumunu yukledim gene aynı.360p yukarısı gorukmuyor.
Hocam Cihaz ismi İUNİ U810 olması yüzünden şu yaptığım fixsi twrp den yükle

Üst Alt