Yardım Delta Servis Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Cihazımın arızasını tespit olmalısınız ki bir bedel çıkmış. Acaba net olarak arıza nedir, yapılacak işlem ve tamir ücreti ne kadardır, en azından buradan öğrenebilmiş olayım.

Cihazınız yamuk, entegrelerde problem oluşmuş, gelen seste sorun var. görüşme esnasında kesilmeler oluyor. cihazınızın test sonuçları bu.

CezMi5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cezmi
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Cihazınız yamuk, entegrelerde problem oluşmuş, gelen seste sorun var. görüşme esnasında kesilmeler oluyor. cihazınızın test sonuçları bu.
Diyelim ki dediğiniz gibi. Fiyat nedir lütfen söyler misiniz?

CezMi5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cezmi
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Merhabalar, teklif tutarı telefonla aktarılmıştır.
Delta Servis tarafından ücret bilgilendirmesi yapıldı. İlk müdahale bedeli olarak 500 tl talep edildi. Düzelmemesi durumunda anakart değişimi gerekebileceği bunun da 1500 tl olabileceği bilgisi verildi. Ama net bir şey söyleyemiyoruz çünkü cihazın arızasını, cihazı açmadan net olarak bilemeyiz dendi.
Yorumu sizlere bırakıyorum.
Son söz olarak Delta Servis garantili cihazlardan kesinlikle uzak durun diyorum.
Yukarıda yazdıklarım belgelerle ve telefon görüşmeleriyle kayıt altındadır.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Zannediyorum hem konu sahibi hem de delta servis cihaz ve sorun hakkında söylemek istediklerini aktardılar. Merak eden kullanıcılarımız tarafların konu içerisindeki mesajlarından bilgi edinebilirler. Konunun daha fazla uzamaması ve tartışma ortamı oluşmaması için konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt