Çözüldü Delta Servis ekran değişimi

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 6 ncı maddesinin dördüncü ve beşinci fıkraları aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Malın tamir süresi, ekli listede ilan edilen azami tamir süresini geçemez. Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, faks, e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir.

Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.”

Kanunlara göre stok belirtilmiyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.”

Kim takıyor ki Sanayi ve ticaret bakanlığınca denetim devamlı yapılmıyor firmalar da kafalarına göre hareket ediyor caydırıcı cezalar yok.
Mesela ilgili birimlere bir şekilde ulaştır konuyu bak neler oluyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadiryalcin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi band 2
Konular
14
12. Gün sonunda müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım. Onarımlar tamamlanmış kalite kontrol e geçecek miş.
İnşallah bu seferinde memnun kalırım.
Yarin tam 1 aydır telefonsuz kalmış oluyorum. Servis maceram 7 martta başlamıştı.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
12. Gün sonunda müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım. Onarımlar tamamlanmış kalite kontrol e geçecek miş.
Yarin tam 1 aydır telefonsuz kalmış oluyorum. Servis maceram 7 martta başlamıştı.

Telefon elinize ulaştıktan sonra kontrol edip olumlu/olumsuz fikirlerinizi de bekliyor olacaz hocam :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

1 ay uzun süre.. G
Geçmiş olsun, umarım sıkıntınız çözülmüş olur.
Ben 30 martta yolladım delta Servise. Dün batarya değişimi ve yazılım güncellemesi yapılmış, kalite kontrol aşamasına alınacakmış. Telefon açılmıyor mi logosunda kalıyordu.

Bu arada sormak isterim, kalite kontrol aşaması nedir, ne kadar sürüyor bu süreç? Google amcaya yazdım yeni çipli kimlik kartları çıktı karşıma

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadiryalcin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi band 2
Konular
14
1 ay uzun süre.. G
Geçmiş olsun, umarım sıkıntınız çözülmüş olur.
Ben 30 martta yolladım delta Servise. Dün batarya değişimi ve yazılım güncellemesi yapılmış, kalite kontrol aşamasına alınacakmış. Telefon açılmıyor mi logosunda kalıyordu.

Bu arada sormak isterim, kalite kontrol aşaması nedir, ne kadar sürüyor bu süreç? Google amcaya yazdım yeni çipli kimlik kartları çıktı karşıma

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arada alıp geri vermem var.
Kalite kontrol önce ki tecrübelerime dayanarak tan 2 ila 4 gün sürüyordu.

kadiryalcin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi band 2
Konular
14
Cihazı teslim aldım.
Servise göndermeden önce sorunları yazıp duvar kağıdı yapmıştım.
Böyle bir sürpriz yapmışlar
Cihazın ekran ve kasası değişmiş.
Delta Servis 2 ye teşekkürler ilgisi için.
Cihazda şuan sorun yok maşallah.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Cihazı teslim aldım.

Gözünüz aydın hocam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cihazı teslim aldım.

Hoş bir hareket olmuş :D

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Redmi note 4x cihaz aldım netten delta servis garantili yazitoedu netten delta servise baktım garantiye zaten isim olmaz dedim şuan ghost screen sorunu yaşıyorum ve cihaz anlamadığım şekilde ön kamera tozlanmis bicimdeydi ilk aldığımda iki üç tane nokta vardı şuan toz içinde sürekli kılıf koruyucu kullanıyorum bişey olmasın diye şimdi ghost screen ile karşı karsiyayim garantiye toplamaktan korkuyorum telefonda en ufak çizik yok çok titizim o konuda arkadaşlar demiş servise yolluyoruz kargo da bişey olursa mesuliyet kabul etmiyoruz diye ben telefonu çiçek gibi yollayım peki orda bişey olupda kargoda bozuldu demeleri yanlış olur belki haklı olabilirler ama o zaman Ankara'ya da bi şube açalım MIUI Ankara temsilcisi seçelim gerekirse ben cebimden odeyim kargo ücretlerinizi ama mağdur edilmeyelim ürünü garantiye yollamaya çekiniyorum şimdi ve evdeki herkese xioami aldırdım zorla inşallah onlara bişey olmaz.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Redmi note 4x cihaz aldım netten delta servis garantili yazitoedu netten delta servise baktım garantiye zaten isim olmaz dedim şuan ghost screen sorunu yaşıyorum ve cihaz anlamadığım şekilde ön kamera tozlanmis bicimdeydi ilk aldığımda iki üç tane nokta vardı şuan toz içinde sürekli kılıf koruyucu kullanıyorum bişey olmasın diye şimdi ghost screen ile karşı karsiyayim garantiye toplamaktan korkuyorum telefonda en ufak çizik yok çok titizim o konuda arkadaşlar demiş servise yolluyoruz kargo da bişey olursa mesuliyet kabul etmiyoruz diye ben telefonu çiçek gibi yollayım peki orda bişey olupda kargoda bozuldu demeleri yanlış olur belki haklı olabilirler ama o zaman Ankara'ya da bi şube açalım MIUI Ankara temsilcisi seçelim gerekirse ben cebimden odeyim kargo ücretlerinizi ama mağdur edilmeyelim ürünü garantiye yollamaya çekiniyorum şimdi ve evdeki herkese xioami aldırdım zorla inşallah onlara bişey olmaz.
Merhaba Alperen Bey,

Ankara'da servisimiz mevcut mevki olarak yakın iseniz elden bırakmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ankara adresimiz ;

Necatibey cad. Ankara apartman No:22/8 Sıhhiye/ANKARA

İrtibat No : 0312 230 30 09

Saygılarımızla

Üst Alt