Çözüldü Delta Servis ekran değişimi

Mahmut656565

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Mı 5
Konular
0
Bende mi 5 aldım ekranda kırmızı lekeler var kameraya gecin e belli oluyor garantiye giriyor mu acıllllll
[doublepost=1527603160,1527603109][/doublepost]Bende mi 5 aldım ekranda kırmızı lekeler var kameraya gecin e belli oluyor garantiye giriyor mu acıllllll
[doublepost=1527603234][/doublepost]
Merhaba Alperen Bey,

Ankara'da servisimiz mevcut mevki olarak yakın iseniz elden bırakmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ankara adresimiz ;

Necatibey cad. Ankara apartman No:22/8 Sıhhiye/ANKARA

İrtibat No : 0312 230 30 09

Saygılarımızla
[doublepost=1527603271][/doublepost]Ankara da varmı delta servısı

Ekli dosyalar

• IMG-20180518-WA0019.jpg
    IMG-20180518-WA0019.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 21

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bende mi 5 aldım ekranda kırmızı lekeler var kameraya gecin e belli oluyor garantiye giriyor mu acıllllll
[doublepost=1527603160,1527603109][/doublepost]Bende mi 5 aldım ekranda kırmızı lekeler var kameraya gecin e belli oluyor garantiye giriyor mu acıllllll
[doublepost=1527603234][/doublepost]
[doublepost=1527603271][/doublepost]Ankara da varmı delta servısı

Merhaba,

Ürünün incelenmesi için tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ürününüzü yurtiçi kargo 282 140 974 anlaşmalı numaramızla gönderebilirsiniz. Ürününüzü, şikayetlerinizi belirten bir not ve fatura fotokopisi ile beraber göndermenizi rica ederiz. Yazılım güncellemesi gerekebileceğinden dolayı yedeğinizi almanızı öneririz.

Ankara adresimiz ;

Necatibey cad. Ankara apartman No:22/8 Sıhhiye/ANKARA

İrtibat No : 0312 230 30 09

trdmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turgay
Cihazım
mi6
Konular
0
Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yeni konu açmak istemedim mevcut konu varken. 6-7 aylık bir seramik mi6 cihazım mevcut. Bir iki gündür ekranda önceki pencerelerin gölgesi kalmaya başladı. Sanırım ghost screen dediğiniz durum ile karşı karşıyayım. Yeni başlıyor fakat artmaya da devam ediyor. Herhangi bir fiziksel darbe vs olmadı. Cihazda lg panel var. Cihazın garantisi delta servis tarafından sağlanıyor. Bu sorun ile ilgili ne yapmamı önerirsiniz? Garanti hizmetinden faydanalabilir miyim? izlemem gereken yol nedir? Bir de araştırmalarımda jdi panel de bu sorun olmadığı belirtilmiş. Garanti firmasında yine lg mi yoksa jdi panel takılabilir mi? cantara
Son birşey daha sormak istiyorum müsadenizle. Cihazın alt tarafında ses çıkışı için tek hoparlör mü iki hoparlör mü var. Zira bendekinin sol tarafından ses gelmiyor. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Delta Servis 2 ve Delta Servis 1

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yeni konu açmak istemedim mevcut konu varken. 6-7 aylık bir seramik mi6 cihazım mevcut. Bir iki gündür ekranda önceki pencerelerin gölgesi kalmaya başladı. Sanırım ghost screen dediğiniz durum ile karşı karşıyayım. Yeni başlıyor fakat artmaya da devam ediyor. Herhangi bir fiziksel darbe vs olmadı. Cihazda lg panel var. Cihazın garantisi delta servis tarafından sağlanıyor. Bu sorun ile ilgili ne yapmamı önerirsiniz? Garanti hizmetinden faydanalabilir miyim? izlemem gereken yol nedir? Bir de araştırmalarımda jdi panel de bu sorun olmadığı belirtilmiş. Garanti firmasında yine lg mi yoksa jdi panel takılabilir mi? cantara
Son birşey daha sormak istiyorum müsadenizle. Cihazın alt tarafında ses çıkışı için tek hoparlör mü iki hoparlör mü var. Zira bendekinin sol tarafından ses gelmiyor. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Delta Servis 2 ve Delta Servis 1
Alt tarafta tek hoparlör mevcut hocam diğer boşluktan ses gelmemesi son derece normal :)

Panel değişimi ile ilgili talebinize ve sorunuza Delta Servis 'in cevap vermesi daha uygun olacaktır.

(Kullanıcıyı etiketlemek için @ simgesini kullanabilirsiniz )

trdmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turgay
Cihazım
mi6
Konular
0

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

Merhaba

Telefonunuzu yurtiçi veya mng kargo ile ücretsiz olarak bize yollayabilirsiniz.Yolladıktan sonra ürünün imei numarasını özel mesaj yoluyla benimle paylaşırsanız takibini yapabiliriz. Eski üretim lg panellerde bu tip sorunlarla sıkça karşılaşıyoruz. Ama yeni üretim lg panellerde hata oranı daha düşük, stok durumumuza göre jdi panel tercih ediyoruz. Bu arada cantara hocamın dediği gibi ürünün alt tarafında tek hoparlör mevcut.

Saygılarımızla

Üst Alt