Diğer Değerli Yöneticilerimizi Oylayın!!

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 87
  • Görüntüleme 7K

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Benim ismim yok stop~~ kapatıyorum forumu ]:)
Alınmayın hocam, ismini zikrettiklerim şahsen tanışma şerefine eriştiğim yönetici arkadaşlarınız. İnşallah bir gün sizinle de tanışmak nasip olur ve kadir şinaz dostlarımız arasında yerinizi sağlamlaştırırız. 8=)clap~~clap~~

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Açamayanlar linke basılı tutup yeni sekme de açabilir.

Bu arada niye kimse bana oy vermemiş punch~~
Yeni sekmeye geçmiyor opera da hocam. Mi nşn kendi tarayıcısı linki açıyor ama bu sefer de oy veremiyorum,adaylardan herhangi birinin yanındaki daireye tıklayamıyorum.neden daha basit ve herkesin hemen halledeceği bi yöntem seçilmemiş anlamadım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda saygı duyduğum bir çok üye var elbette. Başta cantara olmak üzere, Ottoman ,Escobar1945, hmthvrn ve diğer yönetici dostlarım varlıklarıyla gurur duyduğum insanlar.
Lakin oyunuz kime derseniz, tek bir seçenek var. Tartışmasız kıymetli dostum üstat Skorpi.
Hocam çok teşekkür ederim ancak sizin oyunuz taraflı olduğundan dolayı, geçersizdir.
Bende oyumu kullandım. Forumu sık sık takip etmeye çalışıyorum. Yapılan yorumları ve yardımları takip ediyorum. Pek çok yönetici arkadaşın elinden geldiğince konulara yardım edip çözüme kavuşturduklarını gözlemledim. Benim oyum çok fazla gözükmeyen ama en son noktada son noktayı koyan isim olarak gördüğüm ve kendisini Ekrem İmamoğlu'na benzettiğim, yazılarındaki nezaket ve inceliğine dayanarak, karşı tarafa gerekirse uyarı verirken bile nezaketini kaybetmeyen sayın @cantara hocama oldu.
Kesinlikle aynı fikirdeyim hocam, forumumuzun olmazsa olmazı Sayın cantara hocamdır, kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Üst Alt