Diğer Değerli Yöneticilerimizi Oylayın!!

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 87
  • Görüntüleme 7K

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Ama bu çok gaddar bir seçim üstadlar.
Hepsi de birbirinden değerli.
Lütfen kusura bakmayın ama ben oy vermeyi reddediyorum. Birini seçemem. Hepsi harika insanlar bence.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Yeni sekmeye geçmiyor opera da hocam. Mi nşn kendi tarayıcısı linki açıyor ama bu sefer de oy veremiyorum,adaylardan herhangi birinin yanındaki daireye tıklayamıyorum.neden daha basit ve herkesin hemen halledeceği bi yöntem seçilmemiş anlamadım
Hocam Google dan daha verimli her olmaz diye düşündüm

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Böyle nitelikli adayların olduğu listeden isim seçmek kadar zor bir şey olamaz forumda... Yapmayın etmeyin lütfen, kaybedeninin aynı zamanda da kazananının olmadığı bir liste bu ve her forum ortamına nasip olmaz... Öncelikle listede bulunan bütün yöneticilere tek tek teşekkür ediyorum, ellerine emeklerine sağlık.clap~~

*Forumdaki; babacanlığı, bakış açısı ve yardımlaşması ile Skorpi hocam'a Yes~~

*Teknik olarak bilgi beceri ve yardımlaşma karakterlerinden dolayı Hiddenking, Ethnic, Otto_man, Escobar1945, ClassiCTR'ye :)

*Tabiri caizse ırgatlık yapan; haqanguven, catlax66, harunserefli, Pegasus, hmthvrn, peocawe, yenersonmez, archesm, tariktastan, Pendroz,
By.TRabZonlu, serhat.yldz, cohci52, casibao'yarock~~

*Taşı her zaman gediğine koymakta gecikmeyen Chatin_62 ve Cantara hocalarıma<3

*Asker arkadaşım ile aynı adı soyadı ve yaşı taşıyan, ama maalesef ki asker arkadaşım çıkmayan suatsarı'ya fazlasıyla hak ettikleri için oy vermek isterdim ama, maalesef ki; tek bir kişiye oy verildiği için kitap gibi bir telefona sahip olmama vesile olan, alış veriş sürecindeki tavrı ve kendine özgü karakteri sebebiyle oyumu Zenex 'e verdim... clap~~

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam çok teşekkür ederim ancak sizin oyunuz taraflı olduğundan dolayı, geçersizdir.

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Hocam çok teşekkür ederim ancak sizin oyunuz taraflı olduğundan dolayı, geçersizdir.

Kesinlikle aynı fikirdeyim hocam, forumumuzun olmazsa olmazı Sayın cantara hocamdır, kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
İki oy hakkım olsa biri mutlaka @cantara hocamın olurdu üstat.:)clap~~ Lâkin taraf olmayan bitaraf olurmuş. Onun için safımızı seçtik ve şahsen sayın hocamın da övgülerine mazhar olduğunu düşündüğüm üstat tan yana oyumuzu kullandık.8=)smirk~~

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Üst Alt