Diğer Değerli Yöneticilerimizi Oylayın!!

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 87
  • Görüntüleme 7K

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Aslında gayet iyiydi ama forum kuralları işte

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyi miydi? İyi ki sizler benim talebem değilsiniz. Yoksa ağzınıza biber sürerdim. happy~~8=)facepalm~~:-x

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
birbirinden değerli üstatlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama lakin ki mesela yani örneğin,
serhat.yldz üstadın yeri farklıdır. note 6 pro konusunda aradığımız her konuda bize destek oldu ve olmaya devam ediyor.. clap~~
Kesinlikle katılıyorum hocam hepsi birbirinden değerli..
Ben oy kullanamayan bir üye olarak gayet mutluyum bu konuda tek oy hakkımız olduğu için
cantara hocam, Xiaomi almadan önce kafamdaki soru işaretlerini atmama vesile oldu. Xiaomi cihazımı aldım.
chatin_62 hocam sayesinde, rom, root, custom recovery nedir, nasıl yapılır bunları öğrendim.
Zenex hocam sağolsun telefon açılmadı mi ekranında kalmıştı, açtığım konuda tek bi cümle ile telefonumu garantiye göndermeden açılmasını sağladı.
Ottoman ve VSM hocalarım sağolsun bu cihazları çok daha keyifli kullanmamızı sağlayan temalara imza attılar.

Aklıma yönetici olarak gelenler bu kadar, unuttuğum varsa affola..
Yönetici olmayıp da tecrübelerini, bilgilerini bizimle paylaşan tüm aile üyelerine teşekkürler..

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
İyi miydi? İyi ki sizler benim talebem değilsiniz. Yoksa ağzınıza biber sürerdim. happy~~8=)facepalm~~:-x
Hocam aklıma gelmişken sormak isterim..
Küfür etmek gerçekten ayıp mı, yoksa doğal bir tepki mi? Küfürden kastım kişisel olarak değil, yani şahıslara edilen küfürü demiyorum.. jokerinabisi 'nin yaptığı gibi mesela, bu ayıp mı, bence değil, siz ne düşünüyorsunuz?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Küfür etmek gerçekten ayıp mı, yoksa doğal bir tepki mi? Küfürden kastım kişisel olarak değil, yani şahıslara edilen küfürü demiyorum.. jokerinabisi 'nin yaptığı gibi mesela, bu ayıp mı, bence değil, siz ne düşünüyorsunuz?

Toplum içinde kullanılan üslupsa bu üslup hoş değil tabiki de, ama üç beş arkadaş arasında gırgır şamata için kullanılıyorsa veya bir şeyi örneklemek için söyleniyorsa yadırganmaz ama yine de doğru değil... ;)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hocam kriterimiz aslında son derece basit... 7 yaşındaki bir çocuğun ebeveyni gibi düşünün kendinizi. Oğlunuzun/kızınızın burada yazılan mesajı okuması sizi utandırmayacaksa ya da yazılan mesaj içerisindeki kelimeleri veya üslubu size karşı kullanabilirse aynı şeyleri burada da yazmanızda bir sakınca yoktur :)

eymevt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Hocam kriterimiz aslında son derece basit... 7 yaşındaki bir çocuğun ebeveyni gibi düşünün kendinizi. Oğlunuzun/kızınızın burada yazılan mesajı okuması sizi utandırmayacaksa ya da yazılan mesaj içerisindeki kelimeleri veya üslubu size karşı kullanabilirse aynı şeyleri burada da yazmanızda bir sakınca yoktur :)
hocam çok güzel özetlemişsiniz ağzınıza sağlık

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Konumuz burası değil hocam, toplum içinde tabi ki yanlış ama nasıl ifade edeyim bilemedim..Ve belirttim kişilere yönelik bir durum değil benim sorduğum. Şöyle bir örnek vereyim..
Lütfen ceza vermeyin hocam
veliazak hocamın dediği gibi de güzel, arkadaş ortamı mesela..

Moderatör tarafında düzenlendi:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konumuz burası değil hocam, toplum içinde tabi ki yanlış ama nasıl ifade edeyim bilemedim..Ve belirttim kişilere yönelik bir durum değil benim sorduğum. Şöyle bir örnek vereyim..
Lütfen ceza vermeyin hocam
veliazak hocamın dediği gibi de güzel, arkadaş ortamı mesela..

Mesela bu mesajınızı okuduğunda oğlum "baba oradaki ....'lar ne anlama geliyor" diye veya o nokta ile sansürlediğiniz kelimenin ne olduğunu soracak. Dolayısı ile mesajınızı düzenleyerek o örnek olan bölümü kaldırdım.

Elbette ki burada arkadaşlar olarak, bir aile olarak bulunuyoruz ancak sadece 30-50 yaş aralığındaki erkeklerin olduğu bir arkadaş ortamı değil. Eşimizin de, çocuklarımızın da, annemizin babamızın da ve hatta dedemizin de bulunduğu bir aile ortamı. Bu nedenle kullandığımız kelimeleri, deyimleri, üslubu vs. buna göre belirlememiz gerekli.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

Ömrünü iyiyi, doğruyu ve güzel olanı öğretmeye adamış bir eğitimciye sorulacak bir sual midir bu? Cevap vermeyi dahi kendime zül addederim.
Peygamber efendimizin ayaklı Kuran dediği Hz.Ali'nin bir sözü durumu özetliyor aslında...
"Çirkin laf edenle onu yayan günah işlemekte eşittir."

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Geç mi kaldım bilmiyorum ama oyumu verdim hayırlı olsun :)

Üst Alt