Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Apk yı bir hafta önceden telegramda buldum yükledim ve amaçsız şekilde test etmeden sildim. İsmini unuttuğum için tekrar da indiremedim. Fıldır fıldır ararken kıymetli hocam konusunu açmış :) Allah sizlerden razı olsun spotify belasını telefondan kaldırdım YouTube vanced ve bununla devam ediyorum ses kalitesi inanılmaz tatmin etti beni telefonun hoparlöründe bile fark ediyor çok teşekkürler konu için deezer kaynaklı olduğu için yerli arşiv de bir hayli iyi seviyede

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
ridvanterzi13 ne demek hocam gule gule ındırın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cemdede hocam google üzerinden apkyı edinebilirsiniz ben isimlerini verdim :)

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mükemmel ötesi konu çok teşekkürler!

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19

alpmer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Elinize sağlık teşekkürler
Müzik çalar olarak CapTune (her ne kadar arayüzünü sevmesemde) kullanıyorum eq ayarları ile müthiş keyifli bir ses alıyorum . (Kulaklık; Bluetooth urbanears)
Tabi Poweramp da kullanıyorum nede olsa ilk göz ağrımız

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Pc de denedim hocam gayet stabil, nadiren arada indirme işlemi duraksıyor fakat çok sorun değil. Eş zamanlı indirme sayısını 4 ten 2 ye çektim şimdilik hiç duraklama olmadı bakalım belki düzelmiştir. Normal de pek müzik tutmam bilgisayarda yada telefon da bir süre dinler sıkılınca silerim ama bu sever kendi çapımda bir arşiv yapayım dedim bu gün 10.000'e yakın 320 kalitesinde MP3 çektim biraz fazla yer kaplıyorlar açıkçası (90 GB) fakat şimdilik çok sorum değil.

Neyse genel anlamda oldukça basit ve işlevsel, iyi çalışan bir uygulama.

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Pc de denedim hocam gayet stabil, nadiren arada indirme işlemi duraksıyor fakat çok sorun değil. Eş zamanlı indirme sayısını 4 ten 2 ye çektim şimdilik hiç duraklama olmadı bakalım belki düzelmiştir. Normal de pek müzik tutmam bilgisayarda yada telefon da bir süre dinler sıkılınca silerim ama bu sever kendi çapımda bir arşiv yapayım dedim bu gün 10.000'e yakın 320 kalitesinde MP3 çektim biraz fazla yer kaplıyorlar açıkçası (90 GB) fakat şimdilik çok sorum değil.

Neyse genel anlamda oldukça basit ve işlevsel, iyi çalışan bir uygulama.
Hocam mp3 çekeceğinize flac çekseydiniz ya biz o amaçla kullanıyoruz bu programı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam mp3 çekeceğinize flac çekseydiniz ya biz o amaçla kullanıyoruz bu programı

Hocam FLAC olarak sadece belirli albümleri çekiyorum. Çok fazla yer kaplıyor ve bence getirisine değmiyor. 320 lik bir MP3 ortalama 8MB aynı parçanın FLAC olanı 21MB ortalama. Neredeyse 3'e katlıyor. Şuan 90GB lık MP3 yerine FLAC indirseydim hem vakit uzayacaktı hemde neredeyse 250GB yer kaplayacaktı. Düşündüm bence değmez dedim, bu yüzden sadece benim için özel olan albümleri FLAC indiriyorum.

Bu programın benim en çok işime yarayan özelliği kategorik olması. Yani bir sanatçı ismi yazıyorum, tüm albümleri klasör klasör tek tıkla iniyor. Yada sadece bir albümünü komple tek tıkla indirebiliyorum.

Ek olarak bu deezer daki FLAC parçalar öyle iyi, stüdyo kalitede FLAC'lar değiller. Bunlarında kalitesi orjinalinden düşük, bu yüzden 3 misli yer kaplamasına gerek yok bence.

Son düzenleme:

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Bu konu çok iyi oldu, arşivimdeki dandik kalitedeki mp3leri düzelttim..:)
Bi kıyakta ben yapayım. Misal flac indirdiniz ama kalitesi flac olmayabiliyo, kaliteyi öğrenmek için bu programı kullanabilirsiniz.
Kısaca şöyle diyeyim. 20 yazan yer 320, 15-128, 20 üzeri flac kalitesidir. 20nin alt tarafları 256 ve 192.

Üst Alt