Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Mi 8'de bu problem yok. Problem diğer tüm modellerde var. Onlarda arkadaşın önerdiği sürüm ile kasmayı yok edebilirler ama kalite hala rezil rüsfa kalıyor onu söyleyeyim. Şahsen redmi note 5'i bu yüzden satmıştım.

TNTB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
11
Eski huawei telefonumda whatsapptan video gönderince video görüntü bozuluyordu.Videonun frekansını değiştirince düzgün gidiyordu.Belki de instagramda da böyledir.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Eski huawei telefonumda whatsapptan video gönderince video görüntü bozuluyordu.Videonun frekansını değiştirince düzgün gidiyordu.Belki de instagramda da böyledir.
Aynen bu sepepten dolayı

fegas159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Gm5
Konular
2
Redmi s2 de böyle bir sıkıntı yok mi8 lite için Instagramın optimizasyon yapması gerekiyor

Beratgltkn147

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Mi 8'de bu problem yok. Problem diğer tüm modellerde var. Onlarda arkadaşın önerdiği sürüm ile kasmayı yok edebilirler ama kalite hala rezil rüsfa kalıyor onu söyleyeyim. Şahsen redmi note 5'i bu yüzden satmıştım.
Mi 8 mi mi 8 lite den mi bahsediyosunuz hangisinde sorun yok ben mi 8 den bahsediyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de redmi note 5 var rezillik eski surum kullaniyorum bende mi 8 lite alicam insallah onda yoktur oyle bi sorun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de redmi note 5 var rezillik eski surum kullaniyorum bende mi 8 lite alicam insallah onda yoktur oyle bi sorun
Bu sorun instagram dan kaynaklı, kesin bir şey diyemiyorum ama benim sorunum çözüldü şuan beta instagram sürümünü kullanıyorum.
Beta sürümünde sorunsuz mu çalisiyor

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Mi8 lite modeli rezil hocam. Bende mi8 var, ev arkadaşımda mi8 lite. İkimizi de instagramdan ekle istersen aradaki farkı anlarsın. Benim cihazım iOS'dan farksız. Onunki rezalet. Redmi note 5'i bunun için satıyorsan mi8 lite alma yine satmak zorunda kalırsın. Instagram'ın 51.x ile başlayan sürümünde kasma olmuyor ama kalite yine rezalet oluyor. Çözüm mi8 veya mi9 almak.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi8 lite modeli rezil hocam. Bende mi8 var, ev arkadaşımda mi8 lite. İkimizi de instagramdan ekle istersen aradaki farkı anlarsın. Benim cihazım iOS'dan farksız. Onunki rezalet. Redmi note 5'i bunun için satıyorsan mi8 lite alma yine satmak zorunda kalırsın. Instagram'ın 51.x ile başlayan sürümünde kasma olmuyor ama kalite yine rezalet oluyor. Çözüm mi8 veya mi9 almak.
Çözüm open camera uygulaması kullanmak.benzer büe konuda yazmıştım çözümü.

Yardım - Ya telefonu kıracağım yada satacağım İnstagram sorunu

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Cihaza suç atmak yerine Mark'a atsanıza? Hep daha fazla para için...

lidergvn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Lider
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Arkadaşlar inanın bu telefonu aldığım güne lanet ediyorum resmen. Problemlerle dolu bir telefon. İnstagramı çok fazla kullanıyorum dün paylaştığım fotoğraflar için öğrencilerim ''hocam çok kötü fotoğraflar kendi telefonunuz ile çekmediniz mi?'' dediler. Bende ekran görüntüsü istedim sonuç tam bir rezalet. Fotoğraf kalitesi çok fazla kötü. İşin ilginç yanı bende kendim bakınca net fakat karşı taraf çok kötü görüyor. Bu yüzden kötü yüklediğini göremiyor insan. Anlamadığım bir kaç şey var.
1. Çektiğimiz fotoğrafları başka telefonlarda paylaşırsak görüntüde değişme olur mu? Yada masaüstü bilgisayarlarda.
2. Fotoğraflar neden bizde düzgün görünüyorken diğer telefonlarda bozuk görünüyor?
3. Telefonda ki google Crome tarayıcısı ile yüklersek herhangi bir değişiklik olur mu? Görselleri paylaşıyorum. Ben sadece hikayede problem var sanıyordum fakat normal paylaşımlarda sorunlu. Ayrıca instagram beta kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-13-08-50-46-681_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2019-04-13-08-50-46-681_com.instagram.android.jpg
    281,6 KB · Görüntüleme: 95
  • Screenshot_2019-04-13-08-49-27-562_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2019-04-13-08-49-27-562_com.instagram.android.jpg
    199 KB · Görüntüleme: 92
Üst Alt