Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Arkadaşlar inanın bu telefonu aldığım güne lanet ediyorum resmen. Problemlerle dolu bir telefon. İnstagramı çok fazla kullanıyorum dün paylaştığım fotoğraflar için öğrencilerim ''hocam çok kötü fotoğraflar kendi telefonunuz ile çekmediniz mi?'' dediler. Bende ekran görüntüsü istedim sonuç tam bir rezalet. Fotoğraf kalitesi çok fazla kötü. İşin ilginç yanı bende kendim bakınca net fakat karşı taraf çok kötü görüyor. Bu yüzden kötü yüklediğini göremiyor insan. Anlamadığım bir kaç şey var.
1. Çektiğimiz fotoğrafları başka telefonlarda paylaşırsak görüntüde değişme olur mu? Yada masaüstü bilgisayarlarda.
2. Fotoğraflar neden bizde düzgün görünüyorken diğer telefonlarda bozuk görünüyor?
3. Telefonda ki google Crome tarayıcısı ile yüklersek herhangi bir değişiklik olur mu? Görselleri paylaşıyorum. Ben sadece hikayede problem var sanıyordum fakat normal paylaşımlarda sorunlu. Ayrıca instagram beta kullanıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

vedoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
VEDORO
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
I

Google play den instagram beta ya kayıt olur musunuz? Bende şuan sıkıntı yok.

mi 8 kullanıyorsunuz mi 8 lite mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sığır İnstagram. Nefret ediyorum bu adamlardan sadece iPhone için çalışıyorlar sorunlu çalışmadığı Android cihaz yok resmen. Neyse az daha yazarsam ana avrat kayacağım bu mark ruhsuzuna.

Ben de şimdi yükledim ve çok daha stabil çalışıyor çok teşekkürler.

sürümü nasıl düşürdüğünüz hakkında bilgi verebilirmisiniz? yöntem yada bir uygulama varmı

İnstagram 51.0.0.20.85 sürümünü yükle, düzelecektir.

nasıl sürüm düşürülecegi hakkında bilgi verirmisin

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

sürümü nasıl düşürdüğünüz hakkında bilgi verebilirmisiniz? yöntem yada bir uygulama varmı

hocam şuan kullandığımız instagram ı komple kaldıracağız,sonra arkadaşın söylediği eski sürümü internetten bulup apk sını indrip kuracağız.bu kadar

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17

Ben mi 5x kullanıyorum. Google üzerinden arama yaparak dediğim instagram sürümünü bulabilirsiniz

vedoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
VEDORO
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0

Bkrycll

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 9 eu
Konular
0
51.0.0.20.85 eski halinden bir nebze daha iyi kesinlikle ama ben mi 9 kullanıyorum önceki tel iPhone 7 bi iPhone 7 akıcılığı yok valla üzücü

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 8 Lite'ı elimden çıkarırsam Xiaomi'ye güle güle diyeceğim. Bu sorun sadece Instagram'da değil diğer uygulamaların kamerasındada geçerli. MIUI Kamerası hariç tüm uygulamaların kamerasında kötü çekim yapıyor. Hayırlısı olsun.

Malitr555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
0
aynı sorun bendede var Mi6 telefonun kendi kamerası veya open kamerasında çektiğimde cam gibi instagrama atınca çamur oluyor .Mi 6 için bir çözüm bilen varmı acaba

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Çözüm open camera uygulaması kullanmak.benzer büe konuda yazmıştım çözümü.

Yardım - Ya telefonu kıracağım yada satacağım İnstagram sorunu
Özgür kardeşim ne kadar teşekkür etsem azdır. Konuya nerden ulaştım onu da pek anlamadım önüme çıktı, ve bu sorun gerçekten beni sinirlendirmeye başlamıştı ki dediğin uygulamayı kurup, söylediğin ayarları yaptım. Ve sonuç başarılı. Arkadaşlar telefonum Mi 8 Lite bu arada. Cihazdan cihaza farklılık olur mu bilmem ama, arkadaşın sunduğu yöntem işe yaradı. Tekrar teşekkür ederim dostum.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Özgür kardeşim ne kadar teşekkür etsem azdır. Konuya nerden ulaştım onu da pek anlamadım önüme çıktı, ve bu sorun gerçekten beni sinirlendirmeye başlamıştı ki dediğin uygulamayı kurup, söylediğin ayarları yaptım. Ve sonuç başarılı. Arkadaşlar telefonum Mi 8 Lite bu arada. Cihazdan cihaza farklılık olur mu bilmem ama, arkadaşın sunduğu yöntem işe yaradı. Tekrar teşekkür ederim dostum.
Rica ederim hocam ne demek

Üst Alt