Tema Copyright by Ottoman/ 'GökTürk' Temasından ilk taslak görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Açılış animasyonu başlı başına tema yapmak gibi hocam, ama değerlendirmeye alalım tabi ki neden olmasın ;) Sayın Skorpi hocam güzel bir animasyon düşünecektir buna eminim :)
Doğrudur zorluğunu siz daha iyi bilirsiniz.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Yaşlılık öncelikle benden ve Sayın DOBERDEN hocamdan sorulur, siz bir kenarda bekleyin lütfen, daha zamanınız var sizin...
diğer konuya gelince, herkesin zevkini aynı anda bir Temada yansıtmak neredeyse imkansız ama elimizden geleni yaptığımıza inanabilirsiniz, bize güvenin hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Sizlere güveniyoruz hocam. Güvenin olmadığı yerde dostlukta olmaz. Yaşlılığa gelince elinize su dökemem. Profildeki yaşım hatalı doğrusu 54 yaşındayım ve pekte genç sayılmam hani.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Sayın Ottoman hocamın ikon çalışmaları hızla devam etmektedir, ben şahsen çok beğendim, Tema komple olarak çok Manyak ve dehşet bir şey olacak, demedi demeyin sonra8=)haha--

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Sen böyle yazdın ya Hocam ben neden korkuyorum biliyormusun; mağazada temanın sağ üst köşesine +15A ve +18 yazarlar artık birde arka fonda Hitchcock müziği eklerler al sana temada yeni bir çağ
Made By OTTOMAN
Yıkılıyor ortalık yakışır Ahmet hocama
Selametle kolay gelsin

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sen böyle yazdın ya Hocam ben neden korkuyorum biliyormusun; mağazada temanın sağ üst köşesine +15A ve +18 yazarlar artık birde arka fonda Hitchcock müziği eklerler al sana temada yeni bir çağ
Made By OTTOMAN
Yıkılıyor ortalık yakışır Ahmet hocama
Selametle kolay gelsin
Türk korkar mı Hocam :) Temamızın adı üstünde "GökTürk" 8=)muscle~~

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Açılış animasyonu başlı başına tema yapmak gibi hocam, ama değerlendirmeye alalım tabi ki neden olmasın ;) Sayın Skorpi hocam güzel bir animasyon düşünecektir buna eminim :)
Açılış animasyonu zorluğu konusunda hiç bir bilgim yok ama şimdididen size kolaylık ve sabır diliyorum eğerki açılış animasyonu olacaksa ismine uygun olmalı kanaatindeyim Göktürk imparatorluğu nun bayrağında kurt figürü bulunur bilirsiniz ona istinaden bizim bayrağımız ve Göktürk bayraklarının karışımı bir animasyon olabilir bir Türk olarak sürekli telefonu açar kaparım diye düşünüyorum..

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Açılış animasyonu zorluğu konusunda hiç bir bilgim yok ama şimdididen size kolaylık ve sabır diliyorum eğerki açılış animasyonu olacaksa ismine uygun olmalı kanaatindeyim Göktürk imparatorluğu nun bayrağında kurt figürü bulunur bilirsiniz ona istinaden bizim bayrağımız ve Göktürk bayraklarının karışımı bir animasyon olabilir bir Türk olarak sürekli telefonu açar kaparım diye düşünüyorum..
Teşekkürler hocam öneri için. Tema tam anlamı ile bittikten sonra en son animasyona bakarız ve tekrardan sizin verdiğiniz gibi önerilere göre hareket ederiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt