Tema Copyright by Ottoman/ 'GökTürk' Temasından ilk taslak görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Ayrıca uygulama ikonları olarak düşünceniz nelerdir? Mesela farklı ama sanırım bir çok kullanıcı Masik X de köşeleri yuvarlatılmış gibi olsa nasıl olur?
mesela resimdeki fondaki kızıllık da bu projeye de uyar mı?

Ekli dosyalar

• aaaa.png
    aaaa.png
    889,3 KB · Görüntüleme: 24

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Aynısı derken hocam, ben mi yanlış görüyorum yoksa sadece "Duvar Kağıdını" mı kastettiniz. Önceki mesajlarım dada belirttiğim gibi "Duvar kağıdı" sadece nette gördüğüm ve taslağa uygun bir görsel olması açısından eklendi. Duvar kağıdının benzer olması, hemen hemen aynısı olduğunu düşünmenize sevk etmesi beni ziyadesiyle üzdü açıkçası :( Temaya bütünüyle bakmak gerekir (İconlar, Modlar, Ayarlar Menüsü, Arama Ekranı, Mesajlar, Galeri vs) , sadece duvar kağıdından yola çıkarak hemen hemen aynısı demek zor sanırım:)
Hocam siz resmen Sayın pendroz hocamın duvar kağıdını çalmışsınız yahu, bu emek hırsızlığı demeye getirmiş Sayın jokerinabisi Recep hocam ama her 2 temaya bakınca, kesinlikle öyle olmadığını herkes anlar...ki siz duvar kağıdı konusunu da açıklamışsınız ve tema henüz taslak halinde...herkese sevgilerimle

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Ayrıca uygulama ikonları olarak düşünceniz nelerdir? Mesela farklı ama sanırım bir çok kullanıcı Masik X de köşeleri yuvarlatılmış gibi olsa nasıl olur?
mesela resimdeki fondaki kızıllık da bu projeye de uyar mı?
Hocam icon konusunda daha farklı bir düşüncemiz var sayın pendroz hocamın önerdiği bir taslak üzerinde çalışacağız İnşallah :)

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt