Tema Copyright by Ottoman/ 'GökTürk' Temasından ilk taslak görüntüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Yine, yeni, yeniden Ottoman Üstad. Heyecanla beklemedeyiz. Allah kolaylıklar versin.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam, İnşallah güzel bir şey çıkar. :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Göktürk deyince aklıma mavi ton geliyor nedense. Ahmet hocam gene yapıyor yapacağını. Yazı renkleri kırmızı değil siyah olabilir mi acaba? Bir de uygulama ikonlarının tipini merak ediyorum açıkçası. Ne olursa olsun Güzel bir tema doğuyor. Tebrikler

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.
Göktürk deyince aklıma mavi ton geliyor nedense. Ahmet hocam gene yapıyor yapacağını. Yazı renkleri kırmızı değil siyah olabilir mi acaba? Bir de uygulama ikonlarının tipini merak ediyorum açıkçası. Ne olursa olsun Güzel bir tema doğuyor. Tebrikler

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.
Teşekkürler hocam. Biz Türk Bayrağı rengimiz kırmızı ve beyaz ağırlıklı olarak düşündük. Mavi tonlara belki icon larda veya bir takım uygulamalarda ağırlık verebiliriz belki. :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Öncelikle emeğinize sağlık Ottoman hocam.
Yeni bir tema bitmeyen istekler kırmızı olsun hımmm mavi olsun olmadı olsun haha--
Allah sabır versin şimdiden. Siz bence sistemi de hazırda yapın sonrasında farklı rom lardan
Çıkacak hataları temaya mal etmesinler. mm~~
Hayırlı geceler.
Bilmezmiyiz hocam, bir çok öneri gelecek ve herkesin ki birbirinden farklı olacak haha-- Ama bu sayede ortaya çok güzel bir tema çıkacak İnşallah :)

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Çok değerli ve sevgili, Temaların Efendisi Sayın Ottoman hocam, forum ahalinin isteği ve talebi üzerine, GökTürk temasına başlamış bulunmaktadır.
Ek'te bir kaç SS sunuyorum, fikirlerinizi hocam mutlaka değerlendirecektir, o nedenle Lütfen değerli fikirlerinizi beyan etmekten çekinmeyin

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Harika bir çalışma kilit ekranı ve ana ekranda ayyıldız arkasında flu bir gösterimle şöyle bir görüntü aks edilse güzel olur mu ki? bulut yerine Oğuz Savaşçısı vb gibi

Ekli dosyalar

• OĞUZ savaşçısı.png
    OĞUZ savaşçısı.png
    101,4 KB · Görüntüleme: 15

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam bunun hemen hemen aynısı pendroz hocam yaptı farkindasınız değilmi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Benden söylemesi
Selametle
Aynısı derken hocam, ben mi yanlış görüyorum yoksa sadece "Duvar Kağıdını" mı kastettiniz. Önceki mesajlarım dada belirttiğim gibi "Duvar kağıdı" sadece nette gördüğüm ve taslağa uygun bir görsel olması açısından eklendi. Duvar kağıdının benzer olması, hemen hemen aynısı olduğunu düşünmenize sevk etmesi beni ziyadesiyle üzdü açıkçası :( Temaya bütünüyle bakmak gerekir (İconlar, Modlar, Ayarlar Menüsü, Arama Ekranı, Mesajlar, Galeri vs) , sadece duvar kağıdından yola çıkarak hemen hemen aynısı demek zor sanırım:)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam çok güzel çok beğendim yalnız kırmızı yazılar çok kırmızı gibi,sanki biraz yumuşatsak göze daha hoş gelir ve yormaz diye düşünüyorum, ne bileyim yazılar gül kurusu rengi olabilir nazicane fikrim :)
Aynen hocam renk konusunda Türk bayrağı rengi olarak yapmak istiyoruz. Ama ton konusunda bir kaç seçenek var :) Gözü yormayacak şeklide bir şeyler düşünüyoruz :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Harika bir çalışma kilit ekranı ve ana ekranda ayyıldız arkasında flu bir gösterimle şöyle bir görüntü aks edilse güzel olur mu ki? bulut yerine Oğuz Savaşçısı vb gibi
Teşekkürler hocam :) Düşünülebilir telif yemezsek tabi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt