Soru Connector ile ilgili.

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Merhaba arkadaslar . Hani şu sarjla kulaklik cikisini ayni anda veren connector aparatlari varya. Onlardan birini gecen siparis vermistim. Kullandim bir sure sarj ayni anda takiyordun sarj etmiyordu tabi. Ama dusmesine de izin vermiyordu. Zaten suan telefonumda amper ile ilgili sorun var baya. Malum xiaomi servisleri de daha yeni yeni gelistigi icin (Azerbaycanda) . Neyse bu aparatlardan baseus markasina ozel olani gordum aliexpresste .baseus u bilen bilir kalitelidir. Tavsiye edermisiniz veya soyle soriyim sarj edememe dedim ya hani . O sorun sadece aldigim adaptprun dandikligindan kaynaklanan birseymidir. Yoksa genel olarak en kalitelisi bile olsa oylemi oluyor.? Cevabini cok merak ediyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Eğer direkt olarak usb den şarj ederken sorun yoksa dönüştürücüdendir.

Oyla:

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Eğer direkt olarak usb den şarj ederken sorun yoksa dönüştürücüdendir.
Yok yani demek istedigim donusturucu kulaklikla sarj cihazi ayni anda takildiginda. Yuklenip cihaza zarar vermiyordur insallah. Cunki iki olayi bir portdan yapiyoruz teknik acidan zorlama olurmu onu soruyorum ben

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba arkadaslar . Hani şu sarjla kulaklik cikisini ayni anda veren connector aparatlari varya. Onlardan birini gecen siparis vermistim. Kullandim bir sure sarj ayni anda takiyordun sarj etmiyordu tabi. Ama dusmesine de izin vermiyordu. Zaten suan telefonumda amper ile ilgili sorun var baya. Malum xiaomi servisleri de daha yeni yeni gelistigi icin (Azerbaycanda) . Neyse bu aparatlardan baseus markasina ozel olani gordum aliexpresste .baseus u bilen bilir kalitelidir. Tavsiye edermisiniz veya soyle soriyim sarj edememe dedim ya hani . O sorun sadece aldigim adaptprun dandikligindan kaynaklanan birseymidir. Yoksa genel olarak en kalitelisi bile olsa oylemi oluyor.? Cevabini cok merak ediyorum

Resimdeki adaptör var bende. Mix 2 ile kullanıyorum ve aynı anda şarj ederken normalden daha yavaş şarj ettiğini söyleyebilirim. Şu anda şarjım dolu, boşaldığında sizin için bir ölçüm yaparım.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Resimdeki adaptör var bende. Mix 2 ile kullanıyorum ve aynı anda şarj ederken normalden daha yavaş şarj ettiğini söyleyebilirim. Şu anda şarjım dolu, boşaldığında sizin için bir ölçüm yaparım.

Tesekkur ederim )

Oyla:

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Konnektor yerine Bluetooth kulaklık kullansanız daha kolay olmaz mı?

Oyla:

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Konnektor yerine Bluetooth kulaklık kullansanız daha kolay olmaz mı?
Tabiki zaten airdots siparis verdim. Ama oyunlarda gecikme oluyor ayrica gercekten iyi kaliteye sahip bi bt kulaklik icin 600 700 tlni gozden cikarmak gerekiyor.ve buda bir kulaklik icin hic ucuz olmayan bir ucret .ayrica herseyi bir kenara atip aldik diyelim onu bile daha adam gibi yapamiyor sirketler kablolu kulaklikla ne ses kalitesinde ne de gecikme suresinde kapisamiyorlar ki bende muzik kalitesine cook fena dikkat ederim

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Tesekkur ederim )

Ölçümler böyle.
Standart olarak 6.39 V / 2.27 A
Adaptör ile : 4.99 V / 0.46 A

Oyla:

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
dostlar selam. hali hazırda güncel global kararlı rom kullanıyorum. Type-C üzerinden aux çıkışında parazit ve ses kalitesinde sıkıntı vardı aylar önce denediğimde, bu sorun donanımsal mı yazılımsal mı? ona göre alışveriş yapmam gerekecek, araçta kullanmak üzere spotify'ı :) elimde kutudan çıkan type-c aux dönüştürücü var şu an sadece.

Oyla:

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
dostlar selam. hali hazırda güncel global kararlı rom kullanıyorum. Type-C üzerinden aux çıkışında parazit ve ses kalitesinde sıkıntı vardı aylar önce denediğimde, bu sorun donanımsal mı yazılımsal mı? ona göre alışveriş yapmam gerekecek, araçta kullanmak üzere spotify'ı :) elimde kutudan çıkan type-c aux dönüştürücü var şu an sadece.
Kullandigin kulaklik mikrofonlumu? Bazen oyle oluyor. Eger oyleyse mikrofonsuzla bir dene

Oyla:
Üst Alt