Soru Connector ile ilgili.

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Merhaba arkadaslar . Hani şu sarjla kulaklik cikisini ayni anda veren connector aparatlari varya. Onlardan birini gecen siparis vermistim. Kullandim bir sure sarj ayni anda takiyordun sarj etmiyordu tabi. Ama dusmesine de izin vermiyordu. Zaten suan telefonumda amper ile ilgili sorun var baya. Malum xiaomi servisleri de daha yeni yeni gelistigi icin (Azerbaycanda) . Neyse bu aparatlardan baseus markasina ozel olani gordum aliexpresste .baseus u bilen bilir kalitelidir. Tavsiye edermisiniz veya soyle soriyim sarj edememe dedim ya hani . O sorun sadece aldigim adaptprun dandikligindan kaynaklanan birseymidir. Yoksa genel olarak en kalitelisi bile olsa oylemi oluyor.? Cevabini cok merak ediyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Kullandigin kulaklik mikrofonlumu? Bazen oyle oluyor. Eger oyleyse mikrofonsuzla bir dene

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mikrofonsuz, araca direkt bağlamıştım. Şema şu şekilde yani :

Mi6 - TypeC AUX dönüştürücü - AUX kablo - Araç :)

aynı kabloyu bir iphone'da kullandım, sorun yok. Ya dönüştürücü tırt ki hiç kullanmamıştım, bozulması çok ilginç olur, ya da telefonun type-c soketinden ses aktarımında bir problem var.

Oyla:

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
orijinal dönüştürücü ile ben de çözüm alamadım. EU Rom stabile geçtim, yine çözüm alamadım. Viper4android ile sıkıntım çözüldü. Özellikle araçta kullanmak için lazımdı, şu anda sorunsuz.

Oyla:
Üst Alt